Reklama na Blogu

obrazek

Projekt Koktajl.tv powstał na przełomie 2014 i 2015 roku. Na początku blog miał być formą dzielenia się wiedzą, przepisami na koktajle i doświadczeniami barmańskimi z innymi ludźmi. Gdyby ktoś nam powiedział 3 lata temu, że staniemy się pionierami pewnego rodzaju ruchu koktajlowego, a w myśl naszego hasła "zmieniamy kulturę picia alkoholu" ludzie na całym świecie będą przygotowywać koktajle z naszych przepisów, nie dalibysmy temu wiary. 

W chwili obecnej jesteśmy największym polskim kanałem Youtube o tematyce koktajlowej - 10 tysięcy subskrybcji, i bardzo szybko rozwijającym się blogiem, z miesiąca na miesiac bijąc rekordy wejśc UU (unikalnych użytkowników). Nasz zespół składa się profesjonalistów, którzy w możliwie przystępny sposób dzięlą się swoją wiedzą z tematyki barmaństwa, gastronomii czy kuchni z naszymi czytelnikami.

Dzięki temu, że mamy możliwość swobodnego wyrażania opinii zapraszamy Państwa do współpracy z nami na wielu płaszczyznach, które zaprezentujemy poniżej. 


1. RECENZJA 

Odwiedzimy Twoją restaurację, hotel, koktajl bar, sprawdzimy produkt po czym napiszemy obszerną recenzję czy nagramy vloga dzieląć się naszymi spostrzeżeniami z naszymi czytelnikami i widzami. Współpracując na tym poziomie pozostaniemy obiektywni, co pozwoli się też Państwu przyjrzeć na swoje miejsce, produkt czy wydarzenie z innej perspektywy. 

 

2. PRZEPISY

Na bazie Twoich produktów ułożymy autorskie przepisy na koktajle alkoholowe, mocktaile bezalkoholowe czy zdrowe i smaczne przekąski FIT do naszej strefy odżywiania. Dodatkowo opiszemy dany przepis na blogu, sfotografujemy go, czy w formie wideo przygotujemy go na naszym kanale Youtube - Koktajl.tv. 

 

3. LOKOWANIE PRODUKTU

W opisanym przez nas artykule, przepisie blogowym czy w formie wideo na naszym kanale Youtube - Koktajl.tv zaprezentujemy Twój produkt wykorzystując go do stworzenia klasycznych koktajli czy też autorskich przepisów. Skorzystaj z tej formy współpracy z nami, a Twój produkt czy marka pojawi się w tekstach, na zdjeciach i filmach na naszym blogu i innych kanałach komunikacji jak m.in. kanał Youtube, Facebook czy Instagram.