3 drinki z wódką i energetykiem nie tylko na Sylwestra

Planujesz imprezę Sylwestrową do białego rana? Sprawdź przepisy na pobudzające drinki z wódką i energetykiem, które postawią Cię na nogi! 

3  drinki z wódką i energetykiem nie tylko na Sylwestra

Sylwester już za pasem, dlatego postanowiłem przygotować dla Was przepisy na pobudzające drinki na Sylwestrową noc. Jak wiemy, Sylwestrowa zabawa potrwa do białego rana, a tuż po północy, gdy dopadnie nas kryzys zmęczenia, warto pobudzić się dodatkowo, aby dotrwać do rana.  Sprawdźcie nasze pomysły na pobudzające drinki energetyczne z dodatkiem wódki.

 

wodka-z-energetykiem

 

Elektryczny Screwdriver.


Wariacja na klasycznym drinku Screwdriver.  Tym razem dodamy składnik, który sprawi, że już po jednym drinku poczujemy się elektryczni i nasza energia powróci. Zapraszam na pobudzającego drinka w sam raz na Sylwestrową imprezę.

Składniki:

40 ml wódki np. J.A Baczewski
40 ml soku pomarańczowego
napój energetyczny  


Sposób przygotowania:

Do wysokiej szklanki z lodem dodaj wódkę, sok pomarańczowy i całość uzupełnij ulubionym napojem energetycznym. Całość zamieszaj.

Smaczny i prosty drink na pobudzenie, podczas długiej imprezy. Warto dodać, że połączenia alkohol z napojem energetycznym nie powinny spożywać osoby które mają problemy z sercem.

 

 

Koń wyścigowy – energetyczny drink z wódką.
 

Poczuj się jak koń wyścigowy doładowany rakietowym paliwem. To połączenie od razy postawi Cię na nogi, i pozwoli nie zasnąć przed końcem imprezy.

 

Składniki:

40 ml wódki np. J.A Baczewski
20 ml soku z limonki
łyżka miodu
napój energetycznySposób przygotowania:

Do shakera wypełnionego lodem dodaj wódkę, sok z limonki i miód. Całość energicznie wstrząśnij. Przelej do wysokiej szklanki wypełnionej lodem i uzupełnij napojem energetycznym.

Szukasz przepisu na drinka pobudzającego, który od razu postawi Cię na nogi? Nie ma lepszego przepisu niż zaprezentowany Koń Wyścigowy. Pamiętaj jedynie, że po kilku porcjach, można wypaść z „rydwanu” na zakręcie.

 

 

pobudzajace-drinki-z-wodka

 

Wódka z Redbullem – klasyk
 

O tym połączeniu krążą już legendy i zbyt długo się nad nim rozpisywać nie będę. Nie ma chyba klubu, pubu czy dyskoteki, gdzie wódka z Redbullem nie miała swojego zaszczytnego miejsca w karcie drinków. Ja swój przepis urozmaicę o świeżo wyciśnięty sok z limonki. Zaczynajmy!

 

Składniki:

50 ml wódki J.A Baczewski
10 ml soku z limonki
Red Bull lub inny napój energetycznySposób przygotowania:

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj wódkę, sok z limonki oraz Red Bulla. Zamieszaj.

O ile wódka z Red Bullem jest totalnie prostym połączeniem to spróbujcie mojej propozycji z dodaniem odświeżającego soku z limonki. Dodatkowe orzeźwienie oraz witaminy znajdujące się w tym cytrusowym owocu, sprawią, że nowy rok przywitacie z mniejszymi objawami syndromu dnia poprzedniego. Bawcie się alkoholem, i zmieniajcie wraz z nami kulturę picia alkoholu w naszym kraju.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje