https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Bezalkoholowy Collins z owocami sezonowymi - SMACZNY DRINK - Koktajl.TV

Bezalkoholowy Collins z owocami sezonowymi

Jeżeli kochasz bezalkoholowe drinki z owocami to ten przepis jest właśnie dla Ciebie. Lekki bezalkoholowy drink z musujacym Cin&Cin Free. Uwolnij siebie! 

Bezalkoholowy Collins z owocami sezonowymi

Wiecie za co kocham wiosnę i lato? Za możliwość korzystania ze świeżych ziół, owoców i warzyw, które tylko w sezonie mają ten wyjątkowy smak i aromat. Dzisiaj wykorzystamy nasze ulubione zioła, owoce i warzywa do przygotowania bezalkoholowego Collinsa, który już swoim wyglądem będzie zachęcał do spróbowania tej jakże smacznej i orzeźwiającej mikstury. Do przygotowania bezalkoholowego drinka wykorzystamy świeże owoce takie jak maliny, borówki czy truskawki, świeżą miętę i sok z cytryny. Całość uzupełnimy bezalkoholowym winem musującym jakim jest Cin&Cin Free.

 

 

bezalkoholowe-drinki-z-owocami

 

 


Potrzebne składniki:

20 ml soku z cytryny

10 ml syropu cukrowego

Garść świeżych owoców

6 listków mięty

Bezalkoholowe Wino musujące np. Cin&Cin Free

 

drinki-z-owocami

 

drink-z-winem-bezalkoholowym

 

Sposób przygotowania:


Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodajemy nasze ulubione owoce i miętę. Wlewamy sok z cytryny i syrop cukrowy. Całość uzupełniamy bezalkoholowym winem musującym i mieszamy! Smacznego.

 

Drink z postaci bezalkoholowego Collinsa z owocami świetnie sprawdzi się podczas upalnego lata. Połączenie świeżych owoców, które można później zjeść, z sokiem z cytryny i musującym winem bezalkoholowym stawia tego drinka w roli moich bezalkoholowych faworytów na najlepsze orzeźwiające drinki bez alkoholu. Jeżeli masz ochotę poczuć wolność, niekoniecznie korzystając z alkoholu, to ten przepis jest właśnie dla Ciebie!

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27