https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Orzechowe Coffee Martini – pobudzający drink z wódką orzechową - Koktajl.TV

Orzechowe Coffee Martini – pobudzający drink z wódką orzechową.

Pobudzający drink z wódką orzechową? Sprawdź przepis na pyszne Orzechowe Coffee Martini.

Orzechowe Coffee Martini – pobudzający drink z wódką orzechową.

  Jesień to dla mnie najgorsza pora roku. Nie dość, że dzięki naszemu położeniu geograficznemu jesienne dni są prawie dwa razy krótsze od nocy, do deszcz, szara, pochmurna aura, nie działa jakoś wybitnie na moje samopoczucie. Jest wręcz odwrotnie, że chciałbym przespać ten czas, przynajmniej do momentu, kiedy spadnie pierwszy śnieg i zrobi się jaśniej. Założę się, że też miewacie takie dni, że brakuje Wam energii, szczególnie kiedy, już po 16:00 robi się ciemno.

 

kawowy-drink-z-orzechowka

 

 Dziś przygotowałem dla Was przepis na kawowego drinka z wódką orzechową, który doda nam brakującej energii i podniesie poziom endorfin w naszym organizmie. Jeśli wracając z pracy, marzysz o deserowym drinku, to ten przepis na Orzechowe Coffee Martini jest właśnie dla Ciebie.

 O ile dostęp do alkoholu jest na tyle ogromny, że sklepowe półki się prawie pod nim uginają, to znaleźć dobrej, jakości wódkę orzechową graniczy z cudem. Jako że marka Stumbras podbiła serca wielu konsumentów smakiem i jakością czystej wódki z „kłosem”, to wybór padł na orzechową wódkę Stumbras Hazelnut.

 

stumbras-hazelnut-orzechowka

 

Składniki:

50 ml wódki orzechowej

30 ml likieru kawowego

30 ml espresso / kawy

10 ml syropu cukrowego

 

Sposób przygotowania:

Do shakera lub słoika z lodem dodaj wszystkie składniki i energicznie wstrząśnij. Przelej do schłodzonego wcześniej kieliszka koktajlowego. Smacznego!

 

Orzechowe Coffee Martini to świetny drink na jesienne wieczory. Połączenie kawy, wódki orzechowej i likieru kawowego świetnie smakuje, ale również doda tak potrzebnej do naszego funkcjonowania energii.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27