Pineapple Express - egzotyczny drink z dodatkiem prosecco.

Prosecco to jeden z popularniejszych wytrawnych win musujących, które świeci rekordy sprzedaży od kilku lat. A gdyby połączyć ten włoski trunek ze świeżym, słodkim ananasem i wzmocnić odrobiną wódki. Pineapple Expres to koktajl o dwóch różnych twarzach. Z jednej strony wytrawny, z drugiej z lekką nutą słodyczy. Zapraszam na przepis na drinka z z prosecco.

Pineapple Express - egzotyczny drink z dodatkiem prosecco.

 

Kobiecy drink z ananasem.

Niby dzień kobiet już dawno za nami, ale czy to nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby celebrować go codziennie. Dlatego dziś chciałbym Wam zaprezentować drinka, którego pokocha każda kobieta. Pineapple Express to drink, który swoim smakiem, wyglądem i charakterem utożsamia się z przyjemnością. Bo czy jest coś przyjemniejszego w życiu niż wywoływać uśmiech u innych. Dlatego shakery w dłoń i zaczynamy! Egzotyczna przygoda czeka ..

 

drink-z-prosecco

 

 

Przyjemność o egzotycznym smaku.
Przepis na drink z ananasem i prosecco.

 

 Składniki:   Sposób przygotowania: 
 30 ml wódki
 30 ml soku pomarańczowego
 2 plastery ananasa
 20 ml soku z cytryny
 15 ml syropu cukrowego
 prosecco
 Do shakera dodaj 2 plastry dojrzałego słodkiego ananasa ( może być z puszki), lub 30 ml soku ananasowego.
 Dodaj syrop cukrowy i sok z cytryny. Całość dokładnie ugnieć. 
 Dodaj lód, wódkę i sok pomarańczowy. 
 Całość energicznie wstrząśnij. Przelej do kieliszka koktajlowego. 
 Uzupełnij prosecco. Dekoracja suszoną pomarańczą. 


prosecco-cin&cin

drinki-z-ananasem

Ten letni, orzeźwiający drink z prosecco i słodkim ananasem sprawdzi się podczas każdej okazji. Urodziny, grill ze znajomymi, czy domówka? Uwierzcie mi, że ten smak podbije podniebienia Waszych przyjaciół. Wódka, która miała za zadanie wzmocnienie drinka, jest praktycznie niewyczuwalna. Lekko słodki posmak ananasa, orzeźwiajacy smak limonki i całość dopełniona musującym prosecco. Uwierzcie mi, że jeżeli spróbujecie raz tego połaczenia do je pokochacie. U mnie nie skońćzyło się na jednej porcji. Ten koktajl, jest naprawdę niesamowity! 


koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje