https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Przepisy na proste drinki z wódką - drinki z wódki - Koktajl.TV -

Przepisy na proste drinki z wódką.

Organizując imprezę, czy po prostu chcąc napić się drinka dla relaksu, nie  zawsze mamy pod ręką profesjonalny sprzęt czy nieliczoną ilość wysublimowanych składników. Dzisiaj zaprezentuję Wam przepisy na proste drinki z wódką, które bez problemu przygotujecie w domu. 

Przepisy na proste drinki z wódką.

 

Przepisy na drinki z wódki.

 

Pomimo, że czasy się zmieniają i spożywana ilość wódki przez nas spada na korzyść innych alkoholi, które obecnie przeżywają swoją drugą młodość, to "biała czysta" nadal gości na wszelkiego rodzaju imprezach czy spotkaniach. Nie znam osoby, która nie chowa w domowym barku przynajmniej jendej butelki wódki na tzw. czarną okazję. 

 Przepisy na drinki z wódką, które dziś dla Was przygotowałem, to proste połaczenie skłądajace się z trzech, maksymalnie czterech składników, zazwyczaj dostępnych w kuchennych szafkach. Od dziś możecie zaskoczyć swoich gości przygotowując im pyszne, proste drinki zamiast częstować czystą wódką, której spożycie drastycznie spada. 

Butelka wódki, słoik, lód, cytrusy i kilka dopełniaczy naprawdę wystarczy, żeby przygotować ciekawe propozycje alkoholowe. Naprawdę nie musicie mieć pod ręką po brzegi wypełnionego barku przeróżnymi alkoholami. Dzięki naszej pomocy Wasz problem został rozwiazany już na dobre.
 

  1. Caipiroska - orzeźwiający drink z wódką i limonką.

  2. Moscow Mule - mocny drink z piwem imbirowym.

  3. Cin Cin Fizz - półsłodki koktajl z wermutem.

  4. Wódka Sour - najpopularniejszy koktajl z wódką.

  5. Sea Breeze - warstwowy drink z grejpfrutem i żurawiną.

  6. Żurawinowa Pokusa - prosty drink z żurawiną.

  7. Mango Paradise - słodki drink z mango.

  8. Red Screwdriver - z sokiem z czerwonych pomarańczy.

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Sprawdź też wideo przepis na
najpopularniejszego drinka z wódką - Wódka Sour.

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27