Wideo

Wszystkie (55) KOKTAJLE Z WÓDKĄ (10) KOKTAJLE Z WHISKY (8) KOKTAJLE Z RUMEM (1) KOKTAJLE Z GINEM (3) KOKTAJLE Z CYDREM (1) AKADEMIA KOKTAJL.TV (14) SYROPY / LIKIERY (6) SHOTY (3) KOKTAJLE FIT (2) BEZALKOHOLOWE (3) POZOSTAŁE (4)
Jak otworzyć butelkę szampana.
Jak otworzyć butelkę szampana.
Szukasz sposobu na prosfesjonalne otwarcie butelki szampana czy prosecco? Sprawdź poradę Ambasadrora Marki Jacobs Creek - Wojtka Cyrana.
Akademia Barmańska Koktajl.TV - jak zrobić kruszony lód w domu
Akademia Barmańska Koktajl.TV - jak zrobić kruszony lód w domu
Tym razem w naszym kursie barmańskim online pokażemy Wam jak domowym sposobem przygotować kruszony lód. Do przygotowania kruszonego lodu użyjemy kuchennych akcesoriów.
Jak zastąpić sprzęt barmański akcesoriami kuchennymi
Jak zastąpić sprzęt barmański akcesoriami kuchennymi
W tym odcinku naszej Akademi Barmańskiej Online pokażemy Ci jak zastąpić profesjonalne sprzęty barmańskie takie jak shaker, muddler, sito - domowymi akcesorami, które znajdziedziecie w każdej kuchni.
Akademia Koktajl.tv - Jak zrobić perfekcyjne espresso.
Akademia  Koktajl.tv - Jak zrobić perfekcyjne espresso.
W tym odcinku Akademii Espresso Koktajl.tv pokażemy Ci w jaki sposób zaparzyć idealne espresso. Czas parzenia, gramatura, woda. To wszystko ma znaczenie podczas parzenia idealnego espresso.
Akademia Barmańska Koktajl.TV - Jak używać shakera, techniki shakerowania.
Akademia Barmańska Koktajl.TV -  Jak używać shakera, techniki shakerowania.
Shaker barmański to jeden z podstawowych przyrządów barmańskich. W tym odcinku Akademii barmańskiej z Koktajl.tv podpowiemy Ci jak używać i do czego tak naprawdę służy shaker barmański.
Akademia Barmańska Koktajl.TV - Co to jest muddler? Jak ugniatać owoce i zioła.
Akademia Barmańska Koktajl.TV -  Co to jest muddler? Jak ugniatać owoce i zioła.
Muddler to kolejny po shakerze podstawowy sprzęt barmański, który powinien posiadać każdy z miłośników drinków i koktajli. W tym odcinku opowiemy jak go używać i na co zwracać uwagę podczas ugniadania ziół i owoców muddlerem.