10 najpopularniejszych drinków na wesele w 2018 roku.

Barmańskie trendy się zmieniają tak szybko, że czasem ciężko za nimi nadąrzyć. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić dziesięć najpopularniejszych drinków weselnych na rok 2018. Każdy znajdzie coś dla siebie, i ciocia Jadzia gustująca w słodkich drinkach i wujek Janek, który aby oderwać się od wiejskiego stołu będzie celował tylko w mocne drinki na whisky. Zapraszam.

10 najpopularniejszych drinków na wesele w 2018 roku.

 

Coś miłego dla każdego. Weselne drinki.

Organizując przyjęcie weselne wielu z Was zastawia się nad jedną z najpopularniejszych atrakcji barmańskich jaką jest barman na wesele. Po podliczeniu domowego budżetu oraz wyliczeniu plusów i minusów decydujecie się na atrakcję weselną w postaci barmanów, którzy będą uświetniać Wasze przyjęcie weselne. Ale co dalej... Wiele firm barmańskich zaproponuje Wam wybór karty drinków na Wasze przyjecie weselne. Będą kolorowe drinki, które zaciekawia nie jedną panią zakochaną w słodkich i kolorowych drinkach, będą też klasyczne koktajle, zazwyczaj tak mocne i wytrawne, że niejeden mężczyzna po kilku porcjach może poczuć się jak na rolercasterze. Jak więc wybrać drinki na wesele aby każdy z gości mógł odnaleźć coś dla siebie? Już przychodzimy Wam z pomocą, przedstawiając najpopularniejsze drinki weselne na ten sezon. 

 

1 z 10. Najlepsze drinki na wesele.

 

Od tego jakie drinki na wesele wybierzecie może zależeć powodzenie atrakcji, którą będzie weselny drink bar. Warto więc po pierwsze przeprowadzić ankietę wśród gości, jakie mają ulubione smaki i w jakim alkoholu gustują. Może to okazać się bardzo pomocne przy ustalaniu menu drinków na Wasze wesele. Unikniecie sytuacji, że Wasi gości nie znajdą swoich ulubionycj drinków w karcie przy barze.

Jeżeli planujecie bar na wesele jako niespodziankę, to warto zasugerować się naszą propozycją, zbudowaną na bazie najpopularniejszych drinków na wesele w 2018 roku. Zaczynajmy! Klikając w nazwę sprawidzcie przepis:

 1.  APEROL SPRITZ - Aperol jest tak popularnym alkoholem od kilku lat, że większość kobiet będzie przede wszystkim pytało o Aperol Spritz, czasem właśnie tylko dlatego, że jest tak modny. 
   
 2.  MOJITO - czy wyobrażacie sobie wesele bez tego popularnego drinka? Udręka barmanów, którzy ze wściekłością w myślach ugniatają godzinami limonki, aby uratować Wasze spragnione orzeźwienia podniebienia, przede   wszystkim podczas upalnego lata.
   
 3. WHISKY SOUR - każdy miłośnik whisky przede wszystkim zapyta o ten wyśmienity koktajl przy barze. Warto mieć go w swojej karcie drinków weselnych, bo jest to jeden z popularniejszych drinków weselnych z whisky.
   
 4. CUBA LIBRE - szybkie, proste kalsyczne orzeźwienie z jasnym rumem, świeżą limonką i dodatkiem coca coli. Większość gości zna skład i smak, przez co na pewno będzie często zamawianym weselnym drinkiem.
   
 5. LONG ISLAND ICE TEA - miłośnicy mocnych drinków łączcie się. Częśc z Waszych gości gustuje po prostu w mocnych drinkach, jakim bez wątpienia jest Long Island Ice Tea.
   
 6. SEX ON THE BEACH - która ciocia czy wujek nie wymienią między sobą zalotnego spojrzenia zamawiając przy barze weselnym jakże popularnego drinka ze słowem SEX w nazwie! Obowiazkowa propozycja.
   
 7. SEA BREEZE - Ci którzy gustują w bardziej wytrawnych, orzeźwiających drinkach także znajdą coś dla siebie. Połączenie grejpfruta i żurawiny pokochają wszyscy, którym upał dał się we znaki.
   
 8. MARGARITA - wśród Waszych gości na pewno pojawią się miłośnicy Tequili. Margarita będzie odpowienim wyborem, ponieważ mając już Tequilę na barze, Wasi barmani będą mogli przygotować coś także spoza karty.
   
 9. OLD FASHIONED - klasyczny, najpopularniejszy koktajl na świecie. Jeżeli zatrudnicie profesjonalnych barmanów to przygotują ten koktajl z taką gracją, że Wasi gości będą zaczarowani Waszym weselem. 
   
 10. COFFEE MARTINI - kiedy mija północ część gosci moze już odczuwać trudy całego dnia poprzedzajacego Wasze wesele. Warto mieć w karcie ten pobudzajacy i stawiający na nogi koktajl na bazie kawy! 

   

W tym zestawieniu znajdują się drinki weselne, które sprawią, że kazdy z gosci znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego wyboru warto zadbać też o kierowców, kobiety w ciąży i dzieci dodając do karty kilka bezalkoholowych mocktaili. Ale to zestawienie przygotujemy już dla Was oddzielnie. Aby go nie przegapić zapiszcie się do naszego newslettera.

Jeżeli szukacie barmana na wesele, to sprawdźcie naszą ofertę <<< BARMAN NA WESELE COCKTAILS WORLD>>>

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem


 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje