https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Bezalkoholowy Aperol Spritz. Drink z bezalkoholowym prosecco - Koktajl.TV

Bezalkoholowy Aperol Spritz. Drink z bezalkoholowym prosecco!

Bezalkoholowy drink z Aperolem? Sprawdź przepis na bezalkoholowego drinka Aperol Spritz! Sztos! 

Bezalkoholowy Aperol Spritz. Drink z bezalkoholowym prosecco!

Serwus! Jako miłośnik koktajli i autor bloga koktajl.tv, moje skojarzenie z wakacjami na pewno różnią się z Waszymi. Jednym z moich letnich skojarzeń jest najpopularniejszy drink z Aperolem, czyli Aperol Spritz. Wystarczy odrobina słońca, i gastronomiczne stoliki w wielu restauracjach i lokalach, zastawione są kieliszkami, z pomarańczowym drinkiem w środku. Aperol Spritz to drink, który ukochały w sobie kobiety na całym świecie.

 

aperol-spritz-bezalkoholowy

 

Tym razem przygotowałem dla Was przepis na bezalkoholowego drinka Aperol Spritz, który uratuje Wam imprezę, spotkanie ze znajomymi wtedy, kiedy prowadzicie auto, lub nie możecie spożywać alkoholu, bo następnego dnia czeka na Was ważne spotkanie. Myślę, że bezalkoholowym Aperol Spritzem uratuję z opresji nie jedną kobietę, która nie pijąc alkoholu snuje wizje nudnego wieczoru ze szklanką soku w ręku!

 

prosecco-free-bez-alkoholu

alita-wino-drink-bezalkoholwy

 

Składniki:

60 ml syropu Monin Orange Spritz - link do zakupu

100 ml bezalkoholowego wina musującego np. Alita

20 ml wody gazowanej

Plaster pomarańczy


Sposób przygotowania:

Do kieliszka do wina dodaj lód i wrzuć plaster pomarańczy przekrojony na pół. Dodaj resztę składników i zamieszaj. Gotowe!

 

aperol-drink-bez-alkoholu

 

Wielu z Was zastanowi się, jak bezalkoholowy Aperol Spritz smakiem odnosi się do oryginału. Powiem tylko tyle – jest to totalny sztos, i idę o zakład, że uprzednio nie wiedząc o jego zerowej zawartości alkoholu, nie bylibyście w stanie ich odróżnić.

Dlatego dla wszystkich kobiet, które Aperolu z alkoholem w danym momencie wypić nie mogą, przychodzę z pomocą! Bezalkoholowy Aperol z pomarańczą stanie się hitem Waszej imprezy! Smacznego!

Po więcej, koniecznie zajrzyjcie na mój kanał Youtube – koktajl.tv. Na Instagramie też się sporo dzieje, więc wpadajcie również tam! Do zobaczenia niebawem! 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27