https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Blue Lagoon - niebieski drink Błękitna Laguna z blue curacao - TROPIKALNY - Koktajl.TV

Blue Lagoon - błękitna laguna, drink z blue curaco i wódką

Nazwa tego drinka nawiązuje do koloru błękitnej laguny, skąd zaczerpnęła nazwę. Bardzo orzeźwiajacy,owocowy,  letni long drink, który także dzięki walorom wizualnym oraz dopełnieniu cytrynową lemoniadą przypadnie do gustu szczególnie Paniom. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych drinków na świecie z wykorzystaniem likieru pomarańćzowego blue curacao. Bardzo prosty, imprezowy a zarazem smaczny! Zapraszamy!

Blue Lagoon - błękitna laguna, drink z blue curaco i wódką

 

Drink z wódką i niebieskim likierem blue curacao.   

 

Oprócz niebieskiego Kamikaze - kliknij przepis,  Błękitna Laguna  jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych drinków z użyciem likieru blue curacao na świecie. Duża ilość lodu, soku z cytryny i lemoniady sprawia, że jest to idealna orzeźwiająca, letnia propozycja. Dzięki błękitnemu kolorowi Blue Lagoon sprawia, że oczami wyobraźni możemy przenieść się na piaszczyste tropikalne plaże, nad mieniacymi się kolorami błękitu falami oceanu.  Proste a zarazem bardzo smaczne połączenie kilku składników, sprawi, że z wielką chęcią powrócicie kilka razy do tego przepisu. Przepis znajdziecie poniżej:


 

Blue Lagoon drink. Przepis na drinka Błękitna Laguna.
 

 Składniki:   Sposób przygotowania: 
 40 ml wódki
 30 ml likieru blue curaco
 10 ml soku z cytryny
 Sprite
 Do shakera wypełnionego lodem dodaj wódkę, blue curaco, sok z cytryny i syrop cukrowy.
 Energicznie wstrząśnij.
 Przelej do wysokiej szklanki wypełnionej lodem i uzupełnij Sprite-m.
 Dekoracja owocem miechunki lub cząstką cytryny. 

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Wideo przepis na niebieskie shoty Kamikaze w 2 minuty.

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27