Bomba Witaminowa - drink na kaca.

Bomba witaminowa to nasza propozycja na walkę z syndromem dnia poprzedniego.  Cytrusowy drink na kaca z dodatkiem miodu i dużej ilości witaminy C, spowoduje nie tylko poprawienie naszego samopoczucia, ale także przyspieszy metabolizm oraz usuwanie toksyn z organizmu.  Jeżeli dnia poprzedniego przesadziliście z piciem alkoholu, spróbujcie naszej orzeźwiającej propozycji, która przywróci Was do "żywych". 

Bomba Witaminowa - drink na kaca.

 

Drink na kaca - bomba z dużą ilością witamin.

Dnia poprzedniego impreza wymknęła się spod kontoli, a Ty budząc się rano, nie możesz odnaleźć się w otaczającej Cię rzeczywistości? Bół głowy, słaby apetyt, osłabienie czy wstęt na samą myśl o alkoholu, to tylko nieliczne z symptomów, które sugerują, że potrzebujesz czegoś co postawi CIę na nogi. Idealnym rozwiązaniem będzie właśnie przepis na drinka bezalkoholowego z dodatkiem dużej ilosci cytrusów zawierających dużą ilość witaminy C. 
Dodatek miodu sprawi także uzupełnienie glukozy w organiźmie, której braki mogą powodować uczucie osłabienia, drżenia rąk, czy przyspieszone tętno. Szczypta soli powoli uzupełnić elektrolity, zastępując jakże popularne na kaca napoje izotoniczne. 
Jeżeli potrzebujesz szybko postawić się na nogi, nie wierzysz, że najlepszym sposobem na kaca jest "lecz się tym czym się zatrułeś" to Bomba Witaminowa, jest właśnie tym czego szukałeś. 


drink-na-kaca

Przepis na kaca.

 

 Składniki:   Sposób przygotowania: 
 sok z połówki cytryny
 sok z połówki limonki
 łyżka miodu
 szczypta soli
 60 ml soku pomarańczowego 
 Wszystkie składniki przelej do shakera wypełnionego lodem i energicznie wstrząśnij.
 Przelej do szklanki wypełnionej lodem.
 

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem


Sprawdź też przepis na najsmaczniejsze Mojito prosto z Kuby.
Zdradzamy tajniki smaku!

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje