Cin CIn Fizz! Przepis na drink z Cin Cin.

Cin&Cin Fizz to mój autorski przepis na prosty, orzeźwiający kokttajl na bazie Cin Cin Bianco z "lemoniadą" Schweppes Citrus Mix. Dodatkiem w tej opcji jest cytryna i liście mięty.  To połączenie jest tak banalnie proste do przygotowania, że nie posiadając żadnego sprzętu barmańskiego, bez problemu przygotujecie je w domowych warunkach. Spróbujcie przygotować ten przepis wspólnie z nami. Zapraszam!

Cin CIn Fizz! Przepis na drink z Cin Cin.

 

 

Prosty i smaczny drink z Cin&Cin Bianco.

Nasza współpraca z Ambra S.A przyniosła kolejny projekt, w postaci przepisu na imprezowego drinka o wdziecznej nazwie Cin&Cin Fizz, nawiązujacy nazwą do użytego alkoholu, czyli aromatyzowanego wina w postaci Cin&Cin Bianco. Połączenie dwóch prostych składników czyli Cin&Cin Bianco z wódką, i dopełnienie całości orzeźwiającym napojem Schweppes Citrus Mix sprawi, że Wasza impreza stanie się niezapomniana. Łatwość przygotowania drinka z dodatkiem wódki sprawia, że możecie go przygotować w domu, podczas grilla, czy nawet na leśnej polanie, spędzając chwile relaksu ze znajomymi. 


Bardzo cytrusowy, orzeźwiający, odświeżający, podany z dużą ilością kruszonego lodu - przeczytaj o znaczeniu lodu w koktajlach, oraz dodatkiem plasterków cytyny przypadnie do gustu zarówno paniom jak i panom. 


drinki-z-cin&cin-bianco

drink-ze-schweppes

 

Przepis na drink z Cin&Cin Bianco.
 

 Składniki:  Sposób przygotowania:
 40 ml wódki
 60 ml Cin Cin Bianco
 Schwppes Citrus Mix
 cytryna
 kruszony lód 
 Do szklanki wrzuć kilka plasterków cytryny i dodaj kruszony lód.
 Wlej wódkę, Cin Cin Bianco i uzupełnij Schweppes Citrus Mix.
 Wymieszaj łyżką.
 Dekoracja gałązką świeżej mięty.

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobemSprawdź też wideo przepis na drink z Cin&Cin.

 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje