https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Jesienny drink z winem musującym z dodatkiem borówek - Koktajl.TV

Jesienny drink Cin&Cin Secco Rose z dodatkiem borówek.

Cin & Cin Secco Rose w połączeniu z dodatkiem borówek jest idealnym sposobem na to, aby godnie pożegnać powoli kroczące na przywitanie jesieni lato. Prosty drink który pozowli na odrobinę ralaksu podczas ostatnich dni lata. 

Jesienny drink Cin&Cin Secco Rose z dodatkiem borówek.

 

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego staram się wykorzystywać każdą chwilę na łapanie ostatnich promieni słońca. Każda taka chwila pozwala doładować baterie poztywną energią, która pozwoli nam przetrwać nadchodzące szare i ponure jesienne dni.

Jeżeli jesteście miłośnikami win musujących to zapraszam Was dziś na przepis na drinka z winem musującym Cin & Cin Secco Rose z dodatkiem soczystych borówek. Takie połączenie bez problemu przygotujecie w kilka chwil, dzięki czemu więcej czasu będziecie mogli spędzic z kieliszkiem dłoni na Waszej werandzie, łapiąc promienie odchodzącego lata. Borówki są owocami, które mi osobiście kojarzą się z przełamaniem pór roku jakimi są lato i jesień, dlatego też idealnie wkomponują się w musujący, orzeźwiający smak Cin&Cin Secco Rose, który swoim charakterem utrwali nam w pamięci najlepsze momenty mijającego lata. 

 

drinki-z-cin&cin

 

cincin-secco-rose

 

Do przygotowania drinka będziemy potrzebować wina musujacego, ja użyłem najbardziej kojarzące się z wakacjami Cin & Cin Secco Rose, dwie łyżki nalewki lub syropu z borówek oraz kilka świeżych owoców borówki do dekoracji. Jako, że wino musujące smauje najlepiej schłodzone, sprawdźcie nasz poprzedni artykuł Jak schłodzić alkohol w 5 minut

 

Przepis na drinka z borówkami i winem musującym.

 

 Składniki:   Sposób przygotowania: 
 wino musujące np. Cin & Cin Secco Rose
 2 łyżeczki alkoholu lub syropu borówkowego
 świeże borówki
 Do schłodzonego wcześniej kieliszka dodaj 20 ml - 2 łyżeczki nalewki lub syropu z borówek.
 Uzupełnij winem musującym.
 Dekoracja owocami borówek, które można też wrzucić do środka. 

 

Orzeźwiający drink z winem musującym w szczególności do gustu przypadnie kobietom. Lekka słodycz płynąca z nalewki borówkowej lub syropu w połączeniu z lekkością, i orzeźwiającjącym smakiem płynącem z wina musującego, w tym przypadki Cin & Cin Secco Rose. Spróbujcie tego połączenia w domu i podzielcie się tym przepisem koneicznie ze znajomymi. 

Nie ma co się smucić. Lato wróci już za kolejne 10 miesięcy.

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem
 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27