Cin&Cin Free - nowe bezalkoholowe wino musujące od Ambra S.A

 Cin&Cin Free czyli napój gazowany na bazie wina musującego wydany na rynek przez grupę Amba S.A odpowiedzialną za dystrybucję marki Cin&Cin. Produkt jest odpowiedzią na bardzo szybko rosnący rynek produktów free, czyli bezalkoholowych, którego wartość szacowana jest na 500 mln złotych. Co ciekawe aż 58% spożywających piwa bezalkoholowe to kobiety. I w tą grupę docelową celuje właśnie dystrybutor bezalkoholowego wina musującego Cin&Cin Free. 

 

cin&cin-free


Cin&Cin Free - na każdą okazję. 

 

Cin&Cin Free to produkt który wychodzi na przeciw osobom które nie piją alkoholu, lub danym momencie po ten alkohol sięgnąć nie mogą. Nieraz zdarzało mi się być kierowcą na domówce, kiedy podczas toastu za wspólne spotkanie, do unoszonych w górze kieliszków prosecco, dołączała szlanka soku jabłkowego umiejscowiona w mojej dłoni. Tak bardzo rozumiałem wtedy osoby, które ze wzgledu na sytuację nie mogą sięgnąć po kieliszek ulubionego wina musującego. Dlatego ogólnostępny produkt z rodziny Cin&Cin sprawi, że w każdej chwili, kiedy inni sięgają po alkohol, też będziemy mogli celebrować najznamienitsze okazje kieliszkiem bezalkoholowego napoju na bazie wina musującego. Jak dla mnie bomba! 

 

 bezalkoholowy-cin-cin

 

 

Cin&Cin Free równa się mniej kalorii! 


Chyba każdy z nas był  przynajmniej raz na diecie. Otóż ja byłem kilka razy, i to z różnym skutkiem. I poimo że nie należę do grupy dietetycznych "świrów" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, którzy liczą każdą kalorię to wiem, że tych drugich jest dość sporo. Cin&Cin Free to produkt, który idealnie wkomponowuje się w grupę sportowych zapaleńców ze względu na swoją niskokaloryczność. Kieliszek Cin&Cin Free to tylko 24 kalorie, podczas gdy kieliszek wina musującego to prawie cztery razy więcej zbędnych kalorii. Jest to produkt idealny, aby po długiej rowerowej wycieczce napić się schłodzonego napoju na bazie wina musujacego bez alkoholu, i w dodatku o obniżonej kaloryczności. 

 

 
Cin&Cin Free - cena i gdzie kupić? 

 

Sugerowana cena Cin&Cin Alcohol Free to 17,99, a sklepy w jakich obecenie można dostać nowy produkt od Ambra S.A to Auchan, Selgros, Leclerc i Kaufland. Jak informuje producent wszystkie większe sieci z biegiem czasu będą zaopatrzone w bezalkoholowy napój Cin&Cin Free. 

 

Z czym pić? Drinki z Cin&Cin Free. 


Wielu z Was moze zastanawiać się z czym pić i jak łączyć bezalkoholowe wina musujące czu szampany, tak aby drinki na ich bazie smakowały tak jak oryginały z procentową wkładką. Specjalnie dla Was przygotowałem zestawienie, które warto sprawdzić:  Z czym pić i jak łączyć w drinkach Cin&Cin Free. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie przepis dla siebie. 

 

Dodatkowe materiały

Otrzymuj najnowsze informacje