https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Virin mimosa z bezalkoholowym Cin&Cin Free - przepis na drink - Koktajl.TV

Virgin Mimosa - klasyczny drink z sokiem pomarańczowym w bezalkoholowej wersji

Virgin Mimosa to odpowiednik jednego z najpopularniejszych klasycznych drinków z winem musującym. Tym razem świeży sok z pomarańczy połączymy z nowym produktem na rynku jakim jest bezalkoholowe wino musujące Cin&Cin Free. Zapraszamy wszystkich miłośników bąbelków! 

Virgin Mimosa - klasyczny drink z sokiem pomarańczowym w bezalkoholowej wersji

 Nowy produkt od spółki Ambra w postaci bezalkoholowego napoju gazowanego na bazie wina musującego w końcu trafił w moje ręce. Nie tracąc czasu zabrałem się do pracy, aby przygotować Wam jednego z najpopularniejszych drinków na bazie wina musującego, czyli Mimozę w wersji bezalkoholowej. Sam produkt w postaci Cin&Cin Free, nie tylko idealnie wkomponowuje się w hasło jakim promujemy naszego bloga - zmieniamy kulturę picia alkoholu, ale jest też świetną alternatywą dla osób które nie przepadają za alkoholem, lub z różnych przyczyn w danym momencie po alkohol nie sięgają jak np. kierowcy czy kobiety w ciąży. 

 Virgin Mimoza to nic innego jak połączenie soku pomarańczowego z bezalkoholowym winem musującym, którym tym razem będzie Cin&Cin Free. Jako, że uwielbiam świeże produkty szczególnie polecam Wam wypicie tego bezalkoholowego drinka ze świeżo wyciskanym sokiem z pomarańczy. Nie dość że będzie o wiele naturalniej i zdrowo to podczas wyciskania cytrusów do soku dostają się olejki eteryczne ukryte pod skórką cytrusa, dodając naszemu drinkowi dodatkowych aromatów. 

 

drinki-bezalkoholowe


Przepis na drink z 
bezalkoholowym winem musującym Cin&Cin Free. 

 

Składniki: Sposób przygotowania:
 sok z pomarańczy
 bezalkoholowe wino musujące np. Cin&Cin Free
 rozmaryn
 Do schłdzonego wcześniej kieliszka dodaj 50 ml soku z pomarańczy.
 Uzupełnij dobrze schłodzonym bezalkoholowym winem musującym.
 Do dekoracji dodaj gałązkę rozmarynu. 

 

 O ile w przypadku drinków w wersji bezalkoholowej, czyli virgin, różnica w smaku w porównaniu do ich klasycznych, wzmocnionych procentami odpowiedników jest znacząca, to w przypadku dzisiejszej propozycji nie jest to już tak oczywiste. Deliakatny smak pomarańczy w połączeniu z bezalkoholowym winem musującym, i podaniu drinka w szkle do szampana może zmylić niejednego smakosza musujących trunków, które z roku na rok zyskują na popularności. Jednym słowem dla mnie strzał w dziesiątkę, bo sam nie za każdym razem mam ochotę na alkohol. Pozostaje tylko pytanie czy po kilku kieliszkach bezalkoholowego Cin&Cin Free również boli głowa. Ale o tym wspomnę Wam przy kolejnej okazji! Do zobaczenia! 

cincin-free

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27