https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Z czym i jak pić wino bezalkoholowe na 3 sposoby - Koktajl.TV

Z czym i jak pić wino bezalkoholowe Cin&Cin Free na 3 sposoby.

Drinki bezalkoholowe czyli tzw. mocktaile cieszą się coraz większą populanością. Tym razem zapraszam Was na trzy proste przepisy na drinki z wykorzystaniem musującego wina bezalkoholowego Cin&Cin Alcohol Free. 

Z czym i jak pić wino bezalkoholowe Cin&Cin Free na 3 sposoby.

 Ciągle rosnący rynek piw bezalkoholowych wskazuje na to, że my konsumenci coraz częściej sięgamy po napoje bezalkoholowe. Zmieniająca się kultura picia alkoholu wpływa pozytywnie, nie tylko na nasz wizerunek za granicą, ale też świadomość i odpowiedzialność wsród osób sięgających po alkohol. Naprzeciw tym pozytywnym trendom wychodzi spółka Ambra Brands, która na rynek wypuściła nowy produkt pod nazwą Cin&Cin Alcohol Free. 

Bazując na tym bezalkoholowym napoju musujacym chciałbym pokazać Wam trzy proste sposoby na przygotowanie drinków bezalkoholowych z winem musującym. Będzie to też dla Was ściągawka jak i z czym pić bezalkoholowe napoje musujące. 

 


Jak pić bezalkoholowe wino musujące. 


 Wszyscy Ci którzy uwilbiają pić wina musujące wiedzą, jak istotną rolę w końcowym smaku jest odpowiednia temperatura podania samego trunku. Nie inaczej ma to się w przypadku bezalkoholowych napojów musujących. Przed spożyciem warto na jakiś czas włożyć butelkę do lodówki, aby przez przynajmniej 30 minut mogła nabrać odpowiedniej temperatury. Jeżeli nie macie aż tyle czasu, warto zerknąć do naszego poprzedniego artykułu Jak szybko schłodzić wino. A skoro jesteśmy już przy chłodzeniu sięgnijmy pamięcią do poprzednich porad, kiedy wspominałem Wam o chłodzeniu kieliszka do szampana. Zmrożony w zamrażarce kieliszek pozwoli dłużej utrzymać odpowiednią temperaturę płynu, szczególnie podczas gorącego lata, które zbliża się wielkimi krokami. 

 

 

Owocowe szaleństwo! 

 
 Najprostszym sposobem na urozmaicenie lampki musujacego napoju gazowanego np. w postaci Cin&Cin Alcohol Free są świeże owoce i zioła. Po pierwsze dodatek świeżych owoców zanurzonych w musującym winie stanowić będzie świetne walory estetyczne a zarazem dekorację naszego drinka. Wyobrażacie sobie pływajace w środku soczyste maliny, truskawki, borówki czy jagody otoczone musujacym napojem? Jak dla mnie bomba, i zapewniam Was, że żadna kobieta nie oprze sie takiemu widokowi. 

 Oprócz dodatku świeżych, sezonowych owoców dobrym pomysłem jest również dodatek ziół takich jak mięta, bazylia czy rozmaryn. Zioła dodają aromatu, ale też uczucia świeżości, która tak bardzo porządana jest szczególnie podczas lata. 

 

Odświeżone klasyki w wydaniu virgin.

 

 A jeżeli mamy ochotę troszkę bardziej poszaleć poelcam Wam odswieżenie jednego z naszych klasycznych drinków z szampanem lub prosecco, tym razem zamieniając alkohol na bezalkoholowy napój musujący. Zaproponuję Wam trzy proste drinki, których oryginalne receptury cieszą się ogromną popularnością, a jednocześnie będą dla Was proste do odtworzenia. 


 Mimoza Vergin - do schłodzonego kieliszka dodaj 50 ml soku z pomarańczy lub grejpfruta. Całość uzupełnij Cin&Cin Free. Najlepiej smakuje ze świeżo wyciskanym sokiem owocowym. 

 

 Bellini - do schłodzonego kieliszka dodaj 40 ml przecieru/musu owocowego np. z brzoskwiń, truskawek, malin, jagód. Całość uzupełnij Cin&Cin Free i zamieszaj. 

 

 Shirley Temple -  do kieliszka wlej Cin&Cin Free. Dodaj 20 ml wyropu z granatu. Na rancie kieliszka umieść wisienkę koktajlową lub czereśnię. 

 

 Jak widzicie świat drinków i mocktaili bezalkoholowych stoi przed Wami otworem. Przed wykonaniem ulubionego połączenia ograniczać Was będzie tylko wyobraźnia. Łączcie, bawcie się składnikami i proporcjami, zmieniając wspólnie z nami kulturę picia alkoholu. 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27