Drinki z Cin & Cin Lemoncini - z czym pić i jak łączyć.

Cin&Cin Lemoncini to delikatne, słodkie wino gronowe z dodatkiem wyciągu z ziół i orzeźwiającej, odświeżającej limonki. Ze względu na swoją delikatną zawartość procentową - 14%, niewyczuwalny prawie w smaku alkohol oraz świetny design butelki szczególnie umiłowany przez Panie. Jeżeli nie wiesz z czym pić Cin Cin Lemoncini lub po prostu szukasz przepisów na drinki z użyciem tego alkoholu to dobrze trafiłeś(aś). Zapraszamy!

 Drinki z Cin & Cin Lemoncini - z czym pić i jak łączyć.

Przepisy z Cin&Cin! 
Z czym pić Lemonicini Cin&Cin.

 

Kiedy butelka po raz pierwszy wpadła w moje ręce miałem mieszane uczucia. Ładnie wygladająca butelka zazwyczaj oznacza rozczarowanie zawartością. Chociaż nie jestem miłośnikiem tego typu trunków, swoje przekonania i gusta odłożyłem na bok, żeby dla naszej kobiecej części czytelniczek przetestować najlepsze połączenia na drinki z cin cin Lemoncini. Smak bardzo orzeźwiający, słodki, chociaż pity bez schłodzenia, po kilku łykach stawał się za słodki i mdły. Całkiem inaczej było, kiedy butelkę wrzuciłem na godzinę do zamrażalnika i podałem go na lodzie. Odświeżajacy, aromatyczny smak limonki, to było pierwsze spostrzeżenie, które padło mi na myśl już po drugim łyku.
 .Sam smak i lekko zielonkawy kolor płynu jak i butelki nawiązują do limonki, która odgrywa tutaj główną rolę. Kobietom w szczególności przypadnie do gustu, nie tylko ze względu na niską zawartość procentową "aromatyzowanego wina", ale także na jego niską cenę ( zapłaciłem 18,99 za 1L) oraz setki możliwości połączeń w drinkach, które możecie przygotować w domowych warunkach.

 

Jak pić Cin & Cin Lemoncini i proste drinki z jego użyciem znajdziecie poniżej:

cin-cin-drinki

drinki-z-cin-cin
 

Alkohol ---- >  Cin & Cin Lemoncini + 

 

Lód ---- > w kostkach / kruszony +

 

Owoc ----> pomarańcz, cytryna , limonka, borówka, jeżyna, mięta, rozmaryn, bazylia +

 

Dodatek ----> Schweppes Citrus Mix, Schweppes Ginger Ale, Sprite, Mountain Dew, Woda Gazowana, Prosecco, Tonic, Piwo Imbirowe, Lemoniada Smakowa

 

Sprawdź wideo przepis na Cin&Cin Fizz.

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje