https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Cin & Cin Fresh & Soda Drink - drink z Bitter Orange - Koktajl.TV

Cin & Cin Fresh & Soda. Wytrawny, prosty drink z Bitter Orange.

Bardzo proste, wytrawne, orzeźwiające połaczenie, trochę przypominające klasycznego drinka Americano, chociaż drink Cin Cin Fresh & Soda  to jego uboższa wersja. Ale czy gorsza? O tym przekonacie się za chwilę sami. 

Cin & Cin Fresh & Soda. Wytrawny, prosty drink z Bitter Orange.

 

Drink z Cin & Cin  Fresh.

Pierwsze co mi przyszło do głowy kiedy trafiłem na nowy produkt od AMBRA S.A w postaci Cin & Cin Fresh: Bitter Orange to myśl - niezła zagrywka. W kraju, gdzie większość konsumentów, jest nieświadomych wybieranych produktów, lub zwraca uwagę na cenę, mało kto odróżni go z oryginalnym włoskim Aperolem. Atrakcyjna cena, która w przeliczeniu na Aperol pozwala zakupić za taką samą cenę aż trzy razy więcej wytrawnego wina w postaci Cin Cin Fresh: Bitter Lemon, to będzie nie lada gratka dla tych wszystkich, którzy przede wszystkim zwracają uwagę na cenę.

Aby skupić  się dokłądnie nad tym produktem i porównać np. Aperol Spritz na bazie Aperolu i na bazie Cin Cin Fresh przyjdzie jeszcze czas. Tym razem postanowiłem przygotować coś naprawdę prostego, wytrawnego i orzeźwiającego w postaci Bitter Orange w połączeniu z wodą gazowaną, podany z dużą ilością lodu. 

Chociaż do dekoracji proponuję plaster pomarańczy, dla tych którzy zwaracają uwagę na szczegóły podczas przygotowywania koktajli, warto użyć suszonej pomarańczy, która dodatkowo podkreśli smak i charakter dego połączenia. 

 

cin&cin-drinki

cin&cin-fresh-drinki

drink-z-cin&cin

proste-drinki-z-cin&cin

 

Przepis na drink z Cin&Cin Fresh.

 

 Składniki:   Sposób przygotowania:
 80 ml Cin Cin Fresh Bitter Orange
 woda gazowana 
 lód
 plasterek pomarańczy do dekoracji 
 Do szklanki wypełnionej lodem dodaj Cin Cin Fresh.
 Uzupełnij całość wodą gazowaną. Zamieszaj.
 Do dekoracji użyj plasterka pomarańczy lub suszonej pomarańczy.
 Smacznego.

Cin Cin Fresh to bardzo ciekawe, wytrawne połączenie z lekkim ziołowym finiszem. Idealny, orzeźwiajacy drink na domówkę, kiedy Wasz budżet jest mocno okrojony. W szczególności przypadnie do gustu kobietom, nie tylko ze względu na piękny pomarańczowy kolor. Panom opcjonalnie można dodać do środka 30 ml ginu. 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27