https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Cin & Cin Fizz z granatem - WIDOWISKOWY DRINK - Koktajl.TV

Cin & Cin Fizz - prosty drink z wermutem.

Dzięki współpracy z firmą Ambra S.A - producentowi wermutu Cin&Cin, ułożyliśmy przepis na uniwersalnego drinka, który swoim prostym a zarazem niezwykłym połączeniem ma trafić w Wasze gusta. Połączenie wermutu, odpowiednio wzmocnionego wódką, dopełnionego lemoniadą Schweeps Citrus Mix pozwoliło uzyskać idealnie zbalansowego drinka, którego wyróżnia prostota wykonania oraz wyrazistość smaku.

Cin & Cin Fizz - prosty drink z wermutem.

 

Prosty drink z Cin&Cin i pestkami granatu.


Pomimo dość sporej zawartości alkoholu w drinku z Cin&Cin, poprzez zbalansowanie go lemoniadą cytrusową procenty będą wręcz niewyczuwalne. Uniwersalny charakter drinka sprawia, że poprzez zwykłe dodanie większej ilości wódki stanie się on bardziej "męski". Dodatkowym atutem jest efekt wizualny. Pływajace w środku owoce granatu przykuwają uwagę i sprawiają, że smak staję się bardziej zbalansowany. 

Cin&Cin Fizz - idealny na każdą okazję. 
 

Potrzebne składniki Sposób przygotowania
40 ml wódki
60 ml wermutu Cin&Cin
Schweppes Citrus Mix
lód kruszony - kliknij jak zrobić
owoce granatu
Do wysokiej szklanki wsyp 2 łyżku pestek granatu i uzupełnij szklankę kruszonym lodem.
Dodaj wermut i wódkę. Wymieszaj dokładnie. 
Uzupełnij lemoniadą Schweppes Citrus Mix.
Dekoracją owocami granatu i gałązką mięty.


Wideo przepis na Cin&Cin Fizz.

 

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27