Jadowe Daiquiri w wersji zmrożonej

Sprawdź jak zrobić najsmaczniejszego drinka tego lata. Jagodowe Daiquiri w mojej wersji podbije Wasze serca na zawsze! Rum, jagody i limonka, a wszystko zblendowane na gładką zmrożoną masę! Istny obłęd smaku.

Jadowe Daiquiri  w wersji zmrożonej

Kiedy byłem młodszy, w każde lato zbieranie jagód i grzybów sprawiało mi ogromną radość. Teraz gdy czasu jest coraz mniej, nadal uwielbiam w wolnej chwili wyskoczyć do lasu w poszukiwaniu jednych z moich ulubionych sezonowych owoców jakimi są jagody. Ostatmio przyniosłem do domu kilka słoiczków, dlatego posatnowiłem przygotować na bazie świeżych jagód orzeźwiającego i wakacyjnego drinka jakim jest Jagodowe Daiquiri w wersji mrożonej.  Tym razem do przygotowania drinka będziemy potrzbować blendera, dzięki któremu nasz drink podamy w wersji zmrożonej! Zaczynajmy. 

 

 drink-z-jagod

 

Potrzebne składniki: 

garść jagód

40 ml jasnego rumu np. Angostura Rum 

szklanka kruszonego lodu 

20 ml soku z limonki 

20 ml syropu cukrowego 

 

 

 

Sposób przygotowania: 

 

Do blendera dodaj wszystkie składniki i miksuj aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Przelej do kieliszka koktajlowego i ozdób jagodami. 

 

Jeżeli kochacie drinki w stylu Margarity, lub owocowe Slushy, które od kilku sezonów podbija serca polaków w lecie, to jagodowe Daiquiri w wersji frozen jest właśnie dla Ciebie. Najlepiej smakuje ze świeżymi jagodami i dobrej jakości rumem! Smacznego! 

 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje