Jagodowe shoty z wódką

Kochasz wódkę i owocowe shoty? Sprawdź mój najnowszy przepis na owocowe shoty z jagodami w stylu Kamikaze!

Jagodowe shoty z wódką

Jeżeli kochasz owoce tak jak ja, a szczególnie bliskie Twojemu sercu są jagody, to dziś przedstawiam Wam przepis na bardzo letnie, lekkie, orzeźwiający shoty jagodowe ze świeżych jagód i wódki. Proste w wykonaniu, wyraziste i smaczne - tak jednym zdaniem mogę okreslić dzisiejszy przepis na jagodowe shoty z wódką. Od razu Was uprzedzę, że zaopatrzcie się w dużą ilość jagód, bo ten przepis pokochają Wasi znajomi.  Jeżeli macie pod ręką świeże jagody, to warto je połączyć z dobrej jakości wódką. Ja do dzisiejszego przepisu wybrałem wódkę Uluvka, która idealnie wkomponuje się w smak naturalnego i wakacyjnego przepisu.

 

 

shoty-z-wodka

 

jagodowe-drinki

 

Składniki: 

garść jagód 

50 ml dobrej jakości wódki np. Uluvka 

20 ml soku z cytryny 

30 ml słodkiej lemoniady 

 

 

proste-shoty

 

 

 

Sposób przygotowania: 

Do shakera dodaj jagody i je ugnieć. Następnie dodaj lód i wlej resztę składników. Całość energicznie wstrząśnij i rozlej do kieliszków. 

 

 Te proste orzeźwiające shoty z wódką i jagodami podbiją serca Waszych znajomych, których zaprosicie na imprezę. Dlatego zaopatrzcie się w wieksze ilości jagód, bo król tej imprezy może być tylko jeden! Smacznego! Konicznie zostawcie w komentarzach Waszą opinię o smaku tych shotów, bo jak dla mnie wyszłą totalna rewelecja. Idealnie zbalansowane i orzeźwiające.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje