https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Jak zrobić kruszony lód w domu - Zdradzamy Tajniki - Koktajl.TV

Jak zrobić kruszony lód domowym sposobem.

Lód to jeden z najważniejszych składników drinków i koktajli. Poza odpowiednim schładzaniem ma także za zadanie odpowiednio "rozwodnić" drinka, aby obniżyć jego moc i zapewnić odpowiedni balans, pomiędzy smakiem czystego alkoholu a innymi składnikami. Tak jak zamrożenie woreczków z lodem nie stanowi dla nikogo z Was problemu jak wytworzyć kruszony lód, tak porzadany przede wszystkim w części przepisów na drinki orzeźwiające, które w szybkim czasie mają zapewnić ugaszenia pragnienia. Nic bardziej prostego! Jak pokruszyć lód? Zapraszamy poniżej: 

Jak zrobić kruszony lód domowym sposobem.

Jak skruszyć lód w domu.

Lód to jeden z najważniejszych składników drinków i koktajli. Poza odpowiednim schładzaniem ma także za zadanie odpowiednio "rozwodnić" drinka, aby obniżyć jego moc i zapewnić odpowiedni balans, pomiędzy smakiem czystego alkoholu a innymi składnikami. Jak zrobić kruszony lód, aby przygotować na jego bazie drinki orzeźwiające, które w szybkim czasie mają zapewnić ugaszenia pragnienia. Nic bardziej prostego! Jak pokruszyć lód? Zapraszamy poniżej: 

Jednym z najpopluraniejszych drinków, do wykorzystania którego potrzebujemy kruszonego lodu jest Mojito. Nie zawsze mamy pod ręką kruszony lód, który bardzo ciężko kupić w sklepie. Czy przez to mamy nie zrobić sobie smacznego Mojito? Absolutnie nie. Już przychodzimy Wam z pomocą.

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

 

Lód w kostkach w okresie letnim dostaniemy w każdym większym supermarkecie lub jak napisałem wyżej, możemy po prostu go zamrozić w woreczkach. Teraz zróbmy trochę zamieszania w naszej kuchni, aby z zamrożonych kostek zrobić idealnie kruszony lód.

 

POTRZEBUJEMY SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

czysta ściereczka  
kostki lodu                              
młotek do kotletów

Do czystej sciereczki wrzucamy kostki lodu, w takiej ilosci aby móc "zamknąć" wszystkie rogi.
Następnie uderzamy młotkiem dokładnie, raz przy razie aby rozdrobnić kostki i uzyskać idealnie skruszony lód.
Voila! 

 

Kruszony Lód. Wideo Porada.

 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27