https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Syrop cukrowy przepis - tani i naturalny - Koktajl.TV

Jak zrobić syrop cukrowy do drinków i koktajli.

Syrop cukrowy to najbardziej znana forma dosładzania drinków, koktajli czy też kawy i herbaty. W sprzedaży cena plasuje się pomiędzy 15,00 a 30,00 zł ale dzięki naszej pomocy nie tylko zaoszczędzicie domowy budżet ale także powiemy Wam co zrobić, aby przedłużyć datę spozycia Waszego syropu do nawet dwóch miesięcy. Zapraszam na przepis!

Jak zrobić syrop cukrowy do drinków i koktajli.

Domowy syrop cukrowy.  

Syrop cukrowy to najbardziej znana forma dosładzania drinków, koktajli czy też kawy i herbaty. W sprzedaży cena plasuje się pomiędzy 15,00 a 30,00 zł ale dzięki naszej pomocy nie tylko zaoszczędzicie domowy budżet ale także powiemy Wam co zrobić, aby przedłużyć datę spozycia Waszego syropu do nawet dwóch miesięcy. Sprawdź nasz przepis na syrop z cukru nie tylko do drinków.

Wychodzimy z założenia, że jeśli nie musimy, nie używamy chemicznych zamienników. Dlatego dzisiaj poświęcimy dosłownie 5 minut na przygotowanie domowym sposobem syropu cukrowego, który będzie idealnym zamiennikiem cukru czy sklepowego syropu cukrowego, którego wielu z Was używa do kawy, herbaty czy też koktajli. Przepis na syrop cukrowy jest bardzo prosty i bez problemu przygotujecie go w domowych warunkach. Od dziś już będziecie wiedzieć jak zrobić syrop cukrowy w domu!

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Składniki Sposób przygotowania

100 ml wody

200 gr cukru

Do rondelka wlewamy wodę i wsypujemy cukier. Na wolnymm ogniu mieszamy, aż do rozpuszczenia cukru.Kiedy syrop wystygnie przelewamy do butelki. Aby przedłużyć termin przdatności do spożycia dodajemy kilka kropel sok z cytryny.
Przechowujemy w lodówce.

Jak widzicie w przeciągu dosłownie chwili przygotowaliśmy pyszny, domowej roboty syrop cukrowy bez chemii i innych konserwantów. A teraz zajrzyjcie po nasze przepisy aby go wykorzystać. Jeżeli przepis okazał się pomocny zostaw lajka i udostępnij go dalej znajomym.

Wideo przepis na syrop cukrowy.

 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27