Lemon Drop Shot – przepis na proste shoty na Sylwestra

Jeśli lubisz cytrusowe smaki, koniecznie spróbuj przepisu na cytrynowe shoty z wódką, idealne na każdą okazję! W sam raz na Sylwestra! 

Lemon Drop Shot – przepis na proste shoty na Sylwestra

Serwus! Jeżeli nie jesteś miłośnikiem picia wódki pitej saute to dobre trafiłeś. Specjalnie dla Was przygotowałem smaczne i proste cytrynowe shoty w sam raz na Sylwestrową imprezę. Zamiast prześcigać się kto więcej wypije, zaproś znajomych do kuchni i wspólnie zamieńcie się w domowych barmanów przygotowując serię smacznych, orzeźwiających shotów z wódką i dużą ilością soku z cytryny. Cytryna nie jest tutaj bez znaczenia, bo w nowy rok, pozwoli uniknąć Wam kaca mordercy. My właśnie odliczamy ostatni kwadrans do północy, dlatego czas przejść do kuchni i przygotować Lemon Drop Shoty z wódką J.A Baczewski!

 

cytrynowe-shoty-z-wodkaSkładniki:

50 ml czystej wódki
30 ml soku z cytryny
15 ml syropu cukrowego

 

shoty-na-sylwestra
Sposób przygotowania:

Do shakera wlej wszystkie składniki i energicznie wstrząśnij z lodem. Całość rozlej do czterech kieliszków! Smacznego.

 

Lemon drop shot, to orzeźwiające, cytrusowe shoty z wódką, które mogą być świetną alternatywą dla czystego alkoholu na Sylwestrze. Zmieniaj z nami kulturę picia alkoholu i integruj się wspólnie ze znajomymi podczas wspólnego przygotowywania drinków i shotów podczas wspólnej zabawy Sylwestrowej. Dosiego roku 2020!

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje