https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Małpi mózg – jak zrobić strasznego shota w kieliszku - Koktajl.TV

Małpi mózg – jak zrobić strasznego shota w kieliszku.

Nie wiesz jak zrobić starsznego shota z Baileys małpi mózg? Sprawdź na moim blogu jak w domowych warunkach przygotować smacznego i strasznego shota, który zaskcozy Twoich znajomych! 

Małpi mózg – jak zrobić strasznego shota w kieliszku.

 Dziś mam nie lada gratkę dla tych wszystkich, którzy szukają coraz wymyślniejszych przepisów na shoty w kieliszku, które zaskoczą znudzonych już piciem Kamikaze i Wściekłych Psów koneserów alkoholi, odwiedzających mojego bloga. Mroczny, idealny na Halloween shot z wykorzystaniem śmietankowego Irish Cream np. Baileys, wódki, soku z cytryny i odrobiny syropu z owocu granatu, który imitować będzie krew. O ile już wspomniałem, że Małpi mózg idealnie wkomponuje się w Halloweenową imprezę, o tyle o każdej porze roku możecie smiało przygotować go dla swoich gości i tym samym zaskoczyć ich czymś „strasznie” smacznym. Wygląd shota Małpi Mózg wcale nie odzwierciedla jego smaku, który jest naprawdę lekki i delikatny, pomimo że do jego przygotowania wykorzystujemy wódkę.

 

 

drink-malpi-mozg

 

Składniki:

20 ml wódki

20 ml soku z cytryny

20 ml Irish Cream np. Baileys

Odrobina syropu z granatu lub truskawek

 

 

Sposób przygotowania:

Do wysokiego kieliszka do wódki wlej wódkę i sok z cytryny. Następnie za pomocą np. strzykawki rozprowadź po powierzchni zmieszanej wódki i soku z cytryny likier śmietankowy, aby utworzyły się zwoje mózgowe. Na koniec dodaj odrobinę syropu, który imitował będzie krew otaczającą mózg.

 

Małpi mózg od dziś już nie będzie taki straszny. Z moją pomocą jak widzisz, przygotujesz go nawet w domowych warunkach. Pamiętaj, że więcej ciekawych przepisów i inspiracji znajdziesz na moim blogu w zakładce – shoty jak i na kanale Youtube, do subskrybowania którego z tego miejsca Cię zapraszam. A poniżej przygotowanie shota w wersji wideo:  

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27