Jak zrobić imprezowe Kamikaze podane w probówkach. Orzeźwiające shoty z wódką i sokiem z antonówki.

Organizując imprezę na pewno zastanawiacie się czym zaskoczyć Waszych gosci. Pytanie które rodzi się w głowie - jaki alkohol kupić, żeby smakował każdemu, nie raz spędzało Wam sen z powiek? A gdyby przygotować odjazdowe orzeźwiające shoty na bazie wódki i soku z antonówki do tego podane w probówkach? Tak podanych shotów nie powstydziłby się nawet student chemii, pracujący wsród laboratoryjnych sprzętów. Zapraszamy na pyszne molekularne shoty!

Jak zrobić imprezowe Kamikaze podane w probówkach. Orzeźwiające shoty z wódką i sokiem z antonówki.

 

Owocowe shoty Kamikaze z wódką.

Życie w obecnych czasach odbywa się w tak "przyspieszonym" tempie, że zwracamy uwagę na każdy szczegół wykonywanej pracy i staramy się go przyspieszyć jak tylko można. Dlatego organizując domówkę, imprezę integracyjną, czy studencką "bibę" ważne aby przygotować się na zapas z ilościa porcji alkoholu, który za chwilę zostanie skonsumowany przez naszych znajomych. Dzisiejsza propozycja jest nie tylko bardzo prosta w przygotowaniu, ale także możemy przygotować kilka dzbanków naszych jabłkowych orzeźwiających shotów i rozlewać je w trakcie trwania naszego wieczornego "maratonu". Podanie imprezowych shotów Kamikaze w probówkach na pewno uatrakcyjni wieczór, a Wasi goście na pewno długą nie zapomną o Waszej inwencji. Nie dość, że nietypowo podane to smakują wybornie. Sprawdzicie sami! Przed Wami shoty Kamikaze o smaku jabłkowo - cytrusowym podane w probówkach!shoty-kamikaze-przepis

Przepis na shoty Kamikaze z jabłkiem. 

Składniki Sposób przygotowania
 50 ml wódki ( użyłem wódki Lubuski ) 
 50 ml soku z Antonówek
 20 ml syropu cynamonowego lub cukrowego - kliknij przepis
 40 ml soku z limonki
 cząstki limonki do dekoracji
 Do shakera wypełnionego lodem przelej wszystkie składniki i energicznie wstrząśnij.
 Rozlej zawartość shakera do probówek lub kieliszków.
 Dekoracja cząstką limonki do przegryzienia przed wypiciem shotów! Połączenie wódki, soku z Antonowek, z orzeźwiajacą limonką i dosłodzenie całości syropem cukrowym/cynamonowym pozwala przygotować pyszne, orzeźwiające jabłkowe shoty Kamikaze z nutą cynamonu! Bez użycia chemicznych zamienników, naturalne Kamikaze o ciekawym kolorze i korzennym aromacie. Pomimo swojej dość sporej mocy, dzięki odpowiedniemu dobraniu składników otrzymaliśmy shoty o prawie niewyczuwalnym alkoholu. Smak jaki przeważa to orzeźwiający cytrus w połaczeniu ze specyficznym smakiem Antonówki. Musicie tego spróbować w domu! 


Wideo przepis na shoty w probówkach.

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje