Orzechowy White Russian – słodki drink na wieczór panieński!

Jeżeli szukasz przepisu na super smacznego drinka na wieczór panieński to musisz sprawdzić orgazm drink w naszym wykonaniu! Słodki, lekki, deserowy drink na wieczór panieński. 

Orzechowy White Russian – słodki drink na wieczór panieński!

Przepis na drinka na wieczór panieński! 

 

Wieczór panieński to taki moment, kiedy aby godnie pożegnać przyjaciółkę musimy dać się ponieść szaleństwu. O ile idąc na łatwiznę możemy zorganizować panieński wieczór poprzez firmę eventową, to zawsze najlepsze i niezapomniane są domówki. Moda i pomysły na niektóre atrakcje zmienia się jak w kalejdoskopie, ale to zawsze nie atrakcje a ludzie czynią dany moment niezapomnianym. Więc jeżeli w zasięgu kalendarza planujecie zorganizować przyszłej pannie młodej wieczór panieński to ja przychodzę Wam na ratunek i przedstawiam przepis na drinka, który naprawdę uczyni ten wieczór niezapomnianym.

 

orgazm-drink


Klasycznego drinka White Russian raczej nie muszę Wam przedstawiać. Połączenie wódki, likieru kawowego i deserowej śmietanki czyni go jednym z ulubionych kobiecych drinków. I pomimo, ze dzisiejszy przepis lekko zmodyfikuję pod kątem szalonych kobiet które spotkają się w ostatnią wolną noc swojej przyjaciółki, to obracać się będziemy w obrębie wspomnianych przeze mnie składników. 


Orzechowy white russian to połączenie świetnej jakości orzechówki jaką jest J.A Baczewski Orzechówka, likieru kawowego, deserowej śmietanki i bitej śmietany, która rozpali Wasze kobiece wyobraźnie. To połączenie nie tylko przypomina przepis na popularnego na początku XXI wieku drinka Orgazm, ale zapewniam Was, że jest o niebo lepsze.

 

drinki-na-wieczor-panienski

 

Składniki:

 

40 ml orzechówki np. J.A Baczewski

20 ml likieru kawowego

30 ml śmietanki deserowej

bita śmietana

 

 

drink-na-wieczor-panienski

 

Sposób przygotowania:

 

Do shakera wypełnionego lodem lub słoika wlej orzechówkę, likier kawowy i śmietankę. Całość energicznie wstrząśnij. Całość przelej do niskiej szklanki do whisky i udekoruj bitą śmietaną.

 

Orzechowy White Russian to drink idealny na wieczór panieński. Słodki, kobiecy, wodzący na pokuszenie, działający na wyobraźnię. Bita śmietana umieszczona na wierzchniej warstwie drinka na pewno sprawi, że uśmiech okraszony lekkim zawstydzeniem nie zniknie z Waszej twarzy przez całą noc!

W dodatkowych materiałach pod spodem znajdziecie kolejne świetne inspiracje na wspólny wieczór w kobiecym towarzystwie. Bawcie się alkoholem, ale wspólnie z nami wspierajcie zmianę kultury picia alkoholu. Miłej zabawy! 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje