Sukces rodzi się w bólach. Nowa odsłona bloga Koktajl.TV

Tagi: koktajl.tv

Dzisiaj pochylę się trochę nad nową odsłoną mojego bloga jakim jest koktajl.tv – zmieniamy kulturę picia alkoholu. Czy warto walczyć o marzenia? Odpowiadam!

Sukces rodzi się w bólach.  Nowa odsłona bloga Koktajl.TV

 

Czym dla Ciebie jest sukces?
Początki bywają naprawdę trudne.

 

Czy można osiągnąć sukces bez ciężkiej pracy? Stanowczo odpowiadam, że nie. Po 7 miesiącach ciężkiej pracy nad nowym blogiem, czasami walki z wiatrakami, dziś w końcu mogę usiąść w fotelu i chwilę odpocząć. To co kiedyś wydawało mi się nierealne, ziściło się szybciej niż myślałem. Premiera Nowej odsłony bloga koktajl.tv już za nami.

Jak dziś pamiętam kiedy trzy lata temu zakładałem bloga koktajl.tv z myślą, że skoro blogi o koktajlach prowadzą ludzie którzy nie znają się na tym zupełnie, to dlaczego ja nie miałbym spróbować? Bardziej jednak irytowało mnie, że gdziekolwiek za granicą mówiłem że jestem z Polski, to naród nasz był utożsamiany z alkoholikami. Cofając się 15 lat wstecz byliśmy alkoholikami i złodziejami samochodów, uff coś jednak się zmieniło na lepsze. A gdyby tak zacząć uświadamiać polaków o kulturze picia alkoholu? Tak powstał Koktajl.tvMisja. Zmiana kultury picia alkoholu.Początki blogowania były bardzo trudne. Gdyby nie pomoc mojego przyjaciela Marcina, który nauczył mnie robić zdjęcia, pewnie dziś nie bylibyśmy w tym miejscu co jesteśmy. Chapeau Bas Marcin! Z każdym kolejnym miesiącem kiedy pisałem treści na bloga, a czytało je kilka osób dziennie pojawiało się pytanie czy serio chcę to robić? Dla kilku osób? Na szczęście mój uparty charakter i dążenie do wyznaczonego celu sprawiły, że pociągnąłem to dalej. Choćbym miał zaszczepić w jednej osobie zmianę kultury picia alkoholu i świadomości picia koktajli to warto to robić – pomyślałem. I dziś mogę stanowczo stwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

 

 

Jak się kilka razy nie potkniesz
na drodze do celu, to sukces nie będzie tak dobrze smakował.

 

Pracę nad nową odsłoną bloga zacząłem w kwietniu. Wszystko się zmienia, rozwija i idzie do przodu, tak więc trzeba było tknąć nowego ducha i odrobinę energii w bloga, który od ponad roku był jednym z najszybciej rozwijających się blogów w 2017 roku. Przez te kilka miesięcy miałem chwile załamania – prace szły bardzo wolno, a ja należę raczej do tych ludzi, którzy strasznie się niecierpliwią. Czy ktoś z Was w wieku 31 lat też szuka prezentów w Wigilię? No właśnie ….Teraz znacie już moją największą wadę.

Z tego miejsca chciałbym podziękować za cierpliwość osobom, które pracowały ze mną przy tym projekcie:

Szczególnie panu Adamowi Kuśmierczykowi z firmy Mr. Optim, który zajął się optymalizacją nowego serwisu. To przy nim dowiedziałem się podstawowych informacji o pozycjonowaniu i optymalizacji. Człowiek dusza! Dawidowi Deptule, który zaprojektował i ułożył grafikę, oraz Cezaremu Redesowi z firmy CERED, który zaprogramował stronę i funkcjonalności, męcząc się ze mną przez kilka miesięcy – ciężko jest współpracować z idealistą. Jeszcze raz dziękuję panowie! Well done! Przy okazji polecam współpracę z tymi ludźmi w 100%. 

 

 

Co nowego w koktajl.tv?

 

Oprócz tego, że odmieniliśmy logo i zaprojektowaliśmy całkiem nową szatę graficzną serwisu to na blogu pojawiły się nowe funkcjonalności.

Mapa Barów spełnia rodzaj aplikacji, gdzie będziecie mogli sprawdzić , najlepsze koktajl bary w całej Polsce. Wybierając się do Warszawy, Wrocławia czy Poznania odpalacie koktajl.tv/mapa-barów i odwiedzacie najlepsze koktajlowe miejsca w danym mieście. Od dzisiaj problem GDZIE WYJŚĆ NA DRINKA został rozwiązany.mapabarow

 

 

Wyszukiwarka Drinków to aplikacja działająca już wcześniej, aczkolwiek została poprawiona jej funkcjonalność. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki drinków, zaznacz jakie składniki masz pod ręką a system sam wyszuka Ci drinka, którego bez problemu odtworzysz w domowych warunkach. Jest to bardzo pomocna funkcjonalność kiedy masz ograniczoną liczbę produktów, a chciałbyś przygotować smacznego drinka. Z naszą wyszukiwarką drinków to wszystko jest możliwe!

 

wyszukiwarka-drinkow

 

Mam nadzieję, ze docenicie moje starania, aby ułatwić Wam funkcjonalność serwisu i korzystanie z niego. Będzie mi miło jak zostawicie łapkę w górę pod tym tekstem i udostępnicie link do bloga swoim znajomym. Łączmy się, bawmy się alkoholem w gronie znajomych i zmieniajmy razem kulturę picia alkoholu! 

Premiera nowej odsłony bloga koktajl.tv nałożyła się z przekroczeniem 10 tysięcy subskrybcji na naszym kanale Youtube. Zasubskrybujcie nas bo już za kilka dni ruszamy z ogromnym konkursem z masą nagród. Nie chcesz tego przegapić? Subskrybuj nas na YT:

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje