https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym. Drink z wódką żurawinową.

Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym. Drink z wódką żurawinową.

Jeżeli szukasz przepisu na drinka z wódką żurawionową to połączenie z sokiem pomarańczowym będzie idealną sposobnością na szybkiego drinka dla znajomych. Drink z wódką żurawinową w 3 minuty! 

Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym.  Drink z wódką żurawinową.

 

Serwus! Ci z Was którzy systematycznie śledzą mojego bloga wiedzą, że staram się przygotowywać przepisy tak, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Przeglądając bloga koktajl.tv znajdziecie przepisy na drinki dla amatorów, gdzie bez problemy wymieszacie drinka w słoiku znalezionym w jednej z kuchennych szafek, ale także odnajdziecie bardziej skomplikowane receptury, których stworzenia pozazdrości Wam nie jeden barman. Tym razem ukrywać nie będę, że znalazłem dość często wyszukiwane hasło w internecie, czyli wódka z sokiem żurawinowym. Dziś postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom i nieco stuningować tego drinka, w szczególności, że pod rękę wpadła mi zacna wódka żurawinowa marki Stumbras. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już za chwilę!

 

drink-z-wodka-zurawinowa-stumbras

 

 

Składniki:

40 ml wódki żurawinowej np. Stumbras

20 ml soku z limonki

Sok pomarańczowy

 

 

Sposób przygotowania:

 

Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem dodaj wódkę żurawinową oraz sok z limonki. Całość uzupełnij sokiem pomarańczowym i delikatnie zamieszaj. Do dekoracji możesz użyć plasterka pomarańczy zawieszonego na rancie.

 

 

 

Wódka żurawinowa z sokiem pomarańczowym to drink skierowany przede wszystkim do kobiet. Nie od dziś wiadomo, że smakowe wódki, w których smak owoców przebija się poza smak alkoholu, wybierane są przede wszystkim przez kobiety. Dzisiejsze połączenie to idealny pomysł na lekkiego, słodkiego drinka z wódką żurawinową i sokiem pomarańczowym, gdzie smak alkoholu będzie wręcz niewyczuwalny. Czyż nie o to chodzi drogie Panie? Bawcie się alkoholem i zmieniajcie z nami kulturę picia alkoholu. Do wódki żurawinowej marki Stumbras jeszcze na pewno powrócę, ponieważ naprawdę zaskoczyła mnie na duży plus. Aby tego nie przegapić zapiszcie się do naszego Newslettera. Do zobaczenia niebawem!

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27