https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Wściekły pies - przepis na shot z wódką i tabasco - Koktajl.TV

Wściekły pies przepis - shot z wódką, syropem malinowym i tabasco.

Wściekły pies to jeden z najpopularniejszych drinków w naszym kraju końca 20-go wieku. "Wściekłośći" nadaje tabasco, które daje niesamowitego kopa tego shotowi. Tabasco w połączeniu z wódką i słodkim syropem malinowym komponuje się idealnie, ale należy go wypić jednym łykiem.

Wściekły pies przepis - shot z wódką, syropem malinowym i tabasco.

 

 

Drink Wściekły pies.
Historia i przepis na shot z wódką i tabasco.

 

Jak podają źródła pomysł na powstanie wściekłego psa zrodził się na terenach pomorza zachodniego ( Szczecin lub Świnoujście). Jeden z najpopularniejszych drink shotów, który opanował wszystkie puby, dyskoteki i miejsca imprez końca XX-go i początków XXI wieku. Prosty kolorowy shot z wódką, którego usłyszana nazwa od razu kojarzy nam się z wódką, syropem malinowym i tabasco.

Dwuwarstwowy shot na dnie którego znajduje się sok malinowy, gryzące w jezyk tabasco i wódka na górze. Podczas przechylania kieliszka wśiekłego psa do ust najpierw trafiamy na wódkę, aby przedrzeć się przez ostry i palący smak tabasco, aby w końcu trafić na kojący, łągodny, smak soku malinowego. Dlatego drink Wściekłego Psa pijemy na raz. 

 

wściekły-pies-drink-przepis

 

Przepis na drink Wściekły Pies.

 

 Składniki:  Sposób przygotowania:

 wódka
 syrop malinowy
 tabasco

 Do kieliszka wlej wódkę.
 Po łyżeczce powoli wlej syrop malinowy aby osiadł na spodzie kieliszka.
 Dodaj 4-6 kropli tabasko.
 Wypij na raz! Smacznego!

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27