https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Red Screwdriver - drink z wódką i sokiem z pomarańczy - Koktajl.TV

Red Screwdriver - drink z wódką i sokiem z czerwonych pomarańczy.

Połączenie wódki i soku z pomarańczy okazało się na tyle prostym i smacznym rozwiązaniem, że nazwę Screwdriver kojarzy przynajmniej połowa z Was. Dzisiaj zaproponuję wam lekki twist na tym klasycznym drinku, który pomimo swojej prostoty wykonania posiada bardzo ciekawą historię pwostania.

Red Screwdriver - drink z wódką i sokiem z czerwonych pomarańczy.

 

Prosty i tani drink z wódką
i sokiem z czerwonych pomarańczy.

 

Tłumacząc nazwę tego jakże prostego drinka jakim jest "czerwony śrubokręt" wielu z Was zaspyta o co chodzi z tym śrubokrętem. Aby poznać historię jednego z najprostszych drinków z wódką będę musiał Was przetrzymać chwilę w niepewności aż dodam kolejny tekst, do którego niebawem ukaże się tutaj link!

Połącznie czystej wódki z sokiem z czerwonych pomarańczy nie brzmi zbyt skoplikowanie, a do przygotowania tego przepisu nie potrzebujemy specjalistycznych sprzetów barmańskich. Jeżeli chcesz dodać nieco uroku swojemy przepisowi podaj go w butelce. Lekko słodki smak czerownych pomarańczy, niewyczuwalny smak wódki oraz ciekawy, krwisto czerwony kolor to cechy którymi możemy wyróżnić naszego drinka. Spróbujcie przygotować go z naszą pomocą!

drink-z-wodki-i-pomaranczy

 

Przepis na tani drink z wódki z sokiem z pomarańczy.

 

 Składniki:  Sposób przygotowania: 
50 ml wódki
100 ml soku z czerwonych pomarańczy  
lód
mięta do dekoracji
 Do szklanki / butelki wypełnionej lodem wlej wódkę.
 Dodaj sok z czerwonych pomarańczy i zamieszaj.
 Dekoracja gałązką mięty.

 

Jeżeli przepis przypadł Ci do gustu zostaw łapkę w górę i zapisz się do newslettera po prawej stronie, aby nie przegapić kolejnych ciekawych przepisów. Koktajl.TV - zmieniamy kulturę picia alkoholu.

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27