https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Arbuzowe Shoty - IMPREZOWE SZALEŃSTWO - Koktajl.TV

Arbuzowe Shoty imprezowe w probówkach - hit na domówkę.

Arbuz już w starożytnym Egipcie uznawany był jako przysmak faraonów, i najwyższych urzedników Państwowych. Podsumowując jego właściwości prozdrowotne oraz walory smakowe, jest to jeden z moich ulubionych owoców, i dlatego dzisiejszy przepis będzie z jego udziałem. Arbuzowe shoty imprezowe z wódką to od dziś będzie hit Waszych imprez ze znajomymi. Zaczynajmy! 

Arbuzowe Shoty imprezowe w probówkach - hit na domówkę.


Arbuzowe Kamikadze.

Od początku prowadzenia tego bloga staramy się pokazywać Wam jak można w ciekwy sposób bawić się alkoholem i miksologią. Dlatego dzisiaj przepis idealny, na letnią imprezę ze znajomymi, kiedy to arbuz jest nasłodszy i bardzo soczysty. W połączeniu z wódką i sokiem z limonki otrzymamy naprawdę orzeźwiające, arbuzowe shoty, którym nie odmówi ani kobieta ani mężczyzna. Syrop cukrowy ma tutaj za zadanie zbalansowanie kwasowości limonki i dosłodzenie naszych shotów z arbuzem. Pamiętajcie, że możecie zmieniać proporcje uwzględnaijąc w  nich upodobania smakowe Wasze, lub Waszych znajomych.

Przepis na azbuzowe shoty.

 

Potrzebne składniki Sposób przygotowania
probówki lub kieliszki do wódki
arbuz
wódka
limonka
syrop cukrowy - kliknij przepis
lód
Do shakera wrzuć kilka kostek arbuza bez skórki.
Wlej 20 ml soku z limonki, 10 ml syropu cukrowego i 50 ml wódki.  
Wszystko razem dokładnie ugnieć muddlerem.
Dodaj lód i energicznie wstrząśnij przez około 15 sekund. 
Przecedź całość przez podówjne sitko - double strain ( może być też sitko do herbaty),
aby odcedzić cząstki arbuza i pestki. Przez lejek uzupełnij próbówki. 
Dekoracja próbówek cząstkami limonki.
 


Od dziś Wasze imprezy ze znajomymi wejdą na inny poziom! Po pierwsze takie podanie na pewno zaskoczy Waszych znajomych, po drugie naturalne arbuzowe shoty bez żadnych konserwantów, czy chemicznych barwników w czasach ery fit to strzał w 10-tkę, a po trzecie ten niepowtarzalny smak arbuza, i chce się więcej i więcej ... Dlatego uważajcie i nie przesadzajcie.

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27