https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Drink z Cin&Cin Cherry - przepis na drink z colą - Koktajl.TV

Cin Cin Cherry z coca colą! Zimowy drink o smaku wiśni.

Chociaż nie jestem entuzjastą słodkich alkoholi, to aby sprówać Cin  & Cin Cherry nie trzeba było długo mnie namawiać. Przede wszystkim zaintygowała mnie butelka i jej opakowanie, które od razu wyróżniło się na alkoholowej półce. Pomimo dość niskiej ceny, postanowiłem sprawdzić zawartość środka! Zapraszam.

Cin Cin Cherry z coca colą! Zimowy drink o smaku wiśni.

 

Prosty drink z Cin&Cin Cherry.
Wiśniowy przepis na drink z colą.

 

Osobiście wiśniowe smaki kojarzą mi się przede wszystkim z jesienno-zimowymi wieczorami i nalewką babci popijaną niespiesznie w fotelu przy dobrej książce. Chociaż, nie jestem miłośnikiem wszelkiego rodzaju sklepowych smakowych wyrobów alkoholowych, które przede wszystkim kojarzą się z ogromną ilością cukru i chemicznem posmakiem owoców to ten produkt sprawił, że dzięki moim znajomym zawartość butelki równie szybko zniknęła co się pojawiła. Pierwsze połączenie jakie przyszło mi do głowy to dodatek limonki i coli, która idealnie łączy się z wisniowymi smakami. Rezultat? Musicie sprawdzić sami to połączenie.
 
Cin&Cin Cherry, idealnie nadaje się również do różnego rodzaju grzańców jesiennych czy świątecznych, na które przepisy znajdziecie poniżej!

Jak smakuje wiśniowy Cin&Cin Cherry z Colą? Jeżeli piliście kiedyś Coca Colę Cherry to wyobraźcie sobie, że dodajacie do środka orzeźwiającą limonkę i odrobinę smacznego alkoholu. Przede wszystkim ten prosty drink z Cin&Cin Cherry posmakuje zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jeżeli chcecie go nieco wzmocnić, możecie dodać odrobinę wódki. Ja poniżej przygotowałem przepis z proporcjami, które najbardziej przypadły mi do gustu. Jeżeli jednak macie równie ciekawe pomysły, podzielcie się nimi z nami w komentarzach.

cin-cin-cherry-przepis-na-drink

 

Przepis na drink z wiśniowym Cin&Cin Cherry.
 

 Składniki:   Sposób przygotowania:
 40 ml Cin Cin Cherry
 limonka
 coca cola
 Do szklanki wypełnionej lodem dodaj Cin Cin Cherry.
 Wciśnij sok z dwóch ćwiartek limonki i wrzuć je do środka.
 Uzupełnij coca colą.

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27