https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Jak szybko obierać granat - szybki sposób - Koktajl.TV

Jak szybko obierać granat.

Komu z Was kiedykolwiek przyszło obierać owoc granata, i wydłubywać pojedyńczo pestki, brudząc wszystko w promieniu 2 metrów zewsząd tryskającym czerwonym sokiem, ten doceni dzisiajszy prosty sposób na szybkie i bezbolesne wydobycie pestek ze środka owocu. Zaczynamy! 

Jak szybko obierać granat.

 

Jak obierać owoc granatu.
Pestki w 3 minuty.

 

W dzisiejszym poście chciałbym podzielić się z Wami sposobem na łuskanie pestek z owocu granatu, który podpatrzyłem podczas pobytu w USA. Zawsze zastanawiało mnie, czy można szybciej wydobyć setki, a może tysiące pestek znajdujące się w środku czerwonego owocu granatu, przy okazji nie brudząc połowy kuchni i koszulki od pasa w górę, zewsząd bryzkającym sokiem. Zapraszam Was na mój sposób na obieranie granata.


 

 Potrzebujemy:  Sposób wykonania:
 1 granat
 głęboka miska
 drewniana łyżka
 Granata kroimy na pół i połówkę lekko łamiemy na cztery części.
 Trzymajac w dłoni pestkami do dołu nad miską, drugą reką udeżamy w górną częśc owocu drewnianą łyżką. 
 W ten sposób nie brudząc kuchni ani rąk wyłuskujemy pestki granata! 

 

jak-obierac-granat

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem


Jeżeli już szybko obrałeś owoc granatu sprawdź w materiałach poniżej co można z niego zrobić.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27