https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Cin&Cin Fresh Pomegranate drink - prosty przepis - Koktajl.TV

Cin&Cin Fresh Pomegranate z wodą gazowaną i sokiem z limonki.

Tuż po tym jak w nasze ręce wpadł Cin&Cin Fresh Bitter Orange, tym razem mamy przyjemność sprawdzić przepis na bazie kolejnej nowości od Ambra S.A, czyli dokładnie Cin&Cin Fresh Pomegranate. Zaczniemy dziś od prostego drinka, aby w kolejnych przepisach zaprosić Was do przygorowania odrobinę trudniejszych koktajli. Zapraszamy! 

Cin&Cin Fresh Pomegranate z wodą gazowaną i sokiem z limonki.

 

Cin&Cin Fresh o smaku granatu.

Pomimo, że nie jestem zwolennikiem tak prostych połączeń i wolałbym pewnie przygotować dla Was jakąś ciekawą waiację na klasycznym przepisie, do której przygotowalibyśmy własne produkty homemade, nad którymi spędzilibyśmy pół dnia, to mam świadomość, że część z Was wpada tutaj tylko na chwilę po przepis i nie ma ochoty na nic skomplikowanego. Dlatego dzisiaj zaczeniemy od prostego połączenia na bazie nowego produktu od Ambra S.A, czyli Cin&Cin Fresh Pomegranate. Lekki wytrawny, cierpki alkohol o dość mocno wyczuwalnym smaku owocu granata, bardzo fajnie sprawdzi się w orzeźwiających, letnich przepisach. I na taki prosty letni drink dziś Was zapraszam. 

cin&cin-drinki

 

Orzeźwienie w trzech składnikach.
Drink z Cin&Cin Pomegranate.

 

 Składniki:  Sposób przygotowania:
 60 ml Cin&Cin Fresh Pomegranate
 20 ml soku z limonki
 woda gazowana

 Do wysokiej szklanki wypełnionej lodem wlej alkohol w postaci Cin Cin Fresh.
 Dodaj sok z połówki limonki.
 Całość uzupełnij wodą gazowaną.
 Dekoracja suszoną limonką lub cząstką świeżej limonki.


cin&cin-drink-prosty


kolorowe-drinki

Podsumowując powyższy przepis jest to bardzo prosta alternatywa, dla osób szukających orzeźwiających, dość wytrawnych, cytrusowych drinków. Kolor na pewno przypadnie do gustu kobietom. Ale panowie zapytają czy nie da się nic mocniejszego? Ależ proszę! Z cin&cin Fresh bardzo dobrze komponuje się gin. Więc jeżeli macie ochotę możecie dodać odrobinę dla "smaku" ;) ! Oby nie za dużo! Wszak o orzeźwienie nam chodziło tylko i wyłącznie. Smacznego! 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27