https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Drinki z Jagermeisterem - najlepsze przepisy z Jaggerem.

Drinki z Jagermeisterem - najlepsze przepisy z Jaggerem.

Jagermeister to jeden z najpopularniejszych likierów ziołowych na świecie. Smakuje zarówno schłodzony do - 18C stopni pity z kieliszka jak i łączony w drinkach. Dzisiaj przygotowałem dla Was proste najsmaczniejsze przepisy na drinki i koktajle z Jagermeisterem.

Drinki z Jagermeisterem - najlepsze przepisy z Jaggerem.

 

Jagermeister drinki. Najlepsze pomysły.

Zieloną, charakterystyczną butelkę z głową jelenia w logo zna chyba każdy, kto chociaż raz przemierzał sklepowe półki w dziale z alkocholami. Mowa oczywiście, o wyróżniejącej się na tle innych alkoholi, marce Jagermeistera, ziołowo-korzennego likieru produkowanego od 1934 roku w Niemczech. Jak podaje producent, Jagermeister najlepiej smakuje zmrożony do -18 stopni celsjusza. Jakiś czas temu zainteresowany historią oraz produkcją tego znakomitego alkoholu przygotowałem artykuł na temat Jagermeistera. Zapraszam do przeczytania cieakwostek, które na pewno Was zaskoczą. W artykule pojawiają się np.  informacje z czego zrobiony jest Jagermeister i z czym go pić  << Wszystko co powinieneś wiedzieć o Jagermeisterze>>. 

drinki-jagermeister


Drinki z Jaggerem.

 

Dzisiaj z pomocą przychodzę tym, którzy nie wiedzą jak pić Jagermeistera w drinkach i z czym go łączyć.  Poniżej zamieszczam najpopularniejsze drinki z Jagermeistera takie jak np. popularny w Stanch Zjednoczonych Jagerbomb, odpowiednik popularnego w latach 1990-2000 u nas U-bota. Zebrałem dla Was najpopularniejsze, najsmaczniejsze i proste drinki z korzenno-ziołowym likierem. W moim zestawieniu nie zabraknie również shotów z Jagermeistera i innych dodatków, które bez problemu przygotujecie w domu. Zapraszam.

 

Wideo przepisy: 

 

Przepisy na drinki z Jagermeistera.

 

 1.  JAGERBOMB - imprezowe połączenie Jagera i Red Bulla.
   
 2. JAGRONI - przepis na mocny drink z ginem na wzór Negroni.
   
 3. JAGER GINGER - orzeźwiający drink z Jagermeistera.
   
 4. JAGER & COLA - Jagermeister z coca colą.

 

  koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Przepisy na Shoty z Jagermeistera.

 

 1. SNEAKY PETE - warstwowe shoty z Jagermeisterem i sokiem pomarańczowym.
   
 2. JAGER Z AMARETTO - kolorowe shoty z likierem migdałowym.
   
 3. UWAŻAJ PO ZMORKU - Jager z likierem czekoladowym.

 

Będziemy na bierząco dodawać przepisy z Jagermeisterem do tej listy, więc jeśli nie chcesz przegapić kolejnych ciekawych przepisów zapisz się do naszego Newslettera. Pod spodem zapraszamy Was także, do wideo przepisów na drinki z Jagermeistera, co na pewno ułatwi Wam ich odtworzenie w domu. Zachęcamy do zostawienia suba na naszym kanale YouTube.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27