https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 French Connection - migdałowy drink z koniakiem - Koktajl.TV

French Connection - migdałowy drink z koniakiem.

French Connection  to wariacja na innym klasycznym koktajlu o nazwie Godfather. W tym przypadku whisky zastąpiono koniakiem z odrobiną migdałowego likieru amaretto. Prosty drink z koniakiem i amaretto przed Wami!

French Connection - migdałowy drink z koniakiem.

 

Prosty drink z koniakiem.


Francuska wariacja prostego drinka jakim jest Godfaher - ulubiony koktajl Marlona BrandoZastąpienie whisky francuskim alkoholem w postaci koniaku spowodowało powstanie nazwy tego prostego połączenia z amaretto. French Connection to idealnie zbalansowany koktajl pomiędzy eleganckim i dość mocnym koniakiem, a słodyczą płynącą z włoskiego likieru amaretto przypadnie do gustu każdemu kto lubi drinki z niezbyt wyczuwalną mocą alkoholu. Do tego ten zapach migdałów! Musicie spróbować tego połączenia!

 

Przepis na drink z koniakiem i amaretto.
 

 Składiniki:   Sposób przygotowania: 
 50 ml koniaku
 20 ml amaretto
 Do niskiej szklanki wypełnionej lodem dodaj koniak i amaretto.
 Zamieszaj.
 Można dekorować kilkoma płatkami migdałów.


koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27