https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Kac Vegas – mocny drink z whisky na wieczór kawalerski - Koktajl.TV

Kac Vegas – mocny drink z whisky na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski i drinki? Idealne połącznie. Sprawdź przepis na drinka Kac Vegas na wieczór kawalerski i poczuj się jak w kultowej komedii. To co się dzieje w Vegas zostaje w Vegas! 

Kac Vegas – mocny drink z whisky na wieczór kawalerski

Alkohol na wieczór kawalerski!
A może drinki? 

 

 

Jak głosi legenda to co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas. Nie inaczej ma się do wieczoru kawalerskiego, kiedy żegnamy ostatnie chwile wolności naszego przyjaciela przysięgając sobie milczenie aż do grobu. Nawiązując do klasycznej już serii amerykańskiej komedii pod tytułem Kac Vegas postaram się zaproponować wam alkoholową alternatywę dla „dodatków” jakimi swoich przyjaciół w filmie uraczył żartowniś Alan.  Organizując wieczór kawalerski myśli w naszych głowach kłębią się wokół słów szaleństwo, zabawa czy niezapomniany wieczór. I moja w tym głowa, aby dzięki mojemu przepisowi na drinka, ten wieczór taki pozostał. O ile niektóre atrakcje wieczoru kawalerskiego odeszły już do lamusa, inne powoli odchodzą, to coraz częściej zostajemy w domu na  domowej imprezie podczas której alkohol leje się strumieniami. Dzisiejsza propozycja skierowana jest do tych wszystkich którzy chcieliby poczuć moc drinka, jednocześnie ciesząc się jego smakiem. Wszakże wódka w czystej postaci nie każdemu podchodzi. Aby pogodzić całą śmietankę towarzystwa która z pewnością nie odpuści ostatniego dnia wolności swojego kumpla przygotowałem dla Was mocnego drinka z whisky specjalnie na okazję jaką jest kawalerski wieczór!

 

angostura-rum-7-ciemny

drinki-na-wieczor-kawalerski

 

 

Składniki:30 ml whisky np. J.A Baczewski

20 ml ciemnego rumu np. Angostura Rum 7 

20 ml soku z limonki

15 ml syropu cukrowego

lemoniada

 

baczewski-whisky-drinki

 

 

Sposób przygotowania:

 

Do shakera wypełnionego lodem dodaj whisky, rum, sok z limonki oraz syrop cukrowy. Całość energicznie wstrząśnij i przelej do szklanki wypełnionej lodem. Uzupełnij drinka lemoniadą cytrynową lub cytrusowym napojem gazowanym. Za dekorację posłuży nam gałązka mięty!

 

Tak więc drodzy panowie! Jeżeli zamierzacie spędzić wieczór kawalerki swojego przyjaciela przy butelce alkoholu, to zadbajcie o tych, którzy alkoholu w czystej postaci nie pijają i przygotujcie zapas składników to tego prostego i mocnego drinka z ciemnym rumem i whisky. Smak drinka jest idealnie zbalansowany, a jego moc odczujecie już po pierwszej porcji. Pijcie rozsądnie i pamiętajcie, aby Wasz wieczór nie skończył się tak jak w wspomnianym przeze mnie filmie. Tatuażu na twarzy, czy seksu z transwestytą nie wezmę na siebie. ;)

 

meskie-drinki-z-whisky

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27