Najlepszy owocowy drink z Lubelską Jeżynówką i limonką na imprezę.

Lubelska Jeżynówka to jeden ze smaków portfolio lubelskiego producenta z serii owoc ma moc. Dzisiaj pokażę Wam jak wykorzystać moc jeżyn i przygotuję dla Was prostego, imprezowego drinka z Lubelska Jeżynówką i limonką. 

Najlepszy owocowy drink z Lubelską Jeżynówką i limonką na imprezę.

 

 

Planując domówkę lub zwykłą towarzyską posiadówkę przy drinku ze znajomymi, zazwyczaj brak nam czasu na cokolwiek. Sprzątanie, przygotowywanie poczęstunku, zakupy. W ferowrze przygotowań często zapominamy o składnikach na bazie których można przygotować fajne drinki. Szczególnie, że świeże owoce czy zioła nie zawsze są ogólniedostepne, zwłaszcza poza sezonem. W takim wypadku warto wykorzystać produkty, które w znacznym stopniu ułatwią nam zadanie. I takim alkoholem, który bardzo dobrze odnajduje się podczas robienia drinków jest Lubelska Jeżynówka

Dzisiejszy drink z Lubelską Jeżynówką w pełni odda nam charakter i smak jeżyn, które kupione poza sezonem po prostu nie mają smaku. Jeżyny, które dzięki słodyczy połączonej z lekką cierpkością ich smaku, pozowlą nam bardzo szybko poczuć wrażenie orzeźwienia i ochlodzenia, stąd w pełni świadomym ruchem z mojej strony było połączenie ich z limonką i dużą ilością kruszonego lodu. Taki prosty drink sprawi, że spotkanie ze znajomymi przeniesie się na inny poziom.

drink-z-jezynowka

lubelska-jezynowka-drinki

 

Przepis na drinka z Lubelską Jeżynówką.

 

 Składniki:   Sposób przygotowania:
 40 ml Lubelskiej Jeżynówki
 połówka limonki
 2 łyżeczki brązowego cukru
 kruszony lód
 rozmaryn 
 Do szklanki dodaj limonkę, cukier, rozmaryn i całość ugnieć.
 Uzupełnij szklankę kruszonym lodem i wlej dodaj 40 ml Lubelskiej Jeżynówki.
 Całość wymieszaj łyżką.
 Dodaj jeszcze kruszonego lodu, włóż rurkę. Dekoracja z gałązki rozmarynu.

 

Ten prosty drink z Lubelską o smaku jeżyn w stylu Capiroski to idealny pomysł na alkoholowego drinka na imprezę ze znajomymi. Jeżeli nie lubicie smakowego alkoholu w postaci zmrożonych shotów spróbujcie mojego połączenia z limonką i aromatycznym rozmarynem. Jestem przekonany, że ten smak przypadnie Wam do gustu.

Jeżeli przepis Wam się spodobał podzielcie się nim ze znajomymi i razem wspierajmy promowanie naszego hasła "zmieniamy kulturę picia alkoholu".

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem
 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje