https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Negroni Spagliato – włoski drink z prosecco - Koktajl.TV

Negroni Spagliato – włoski drink z prosecco!

Lubisz wytrawne smaki? Sprawdź przepis na najbardziej włoskiego drinka z presecco, campari i wermutem jakim jest Negroni Spagliato! 

Negroni Spagliato – włoski drink z prosecco!

O Negroni na moim blogu napisałem już chyba wszystko. Dziś nastał dzień, aby po raz kolejny odświeżyć jednego z najbardziej popularnych drinków na świecie. Tym razem włoskiego drinka przygotujemy bez ginu, zamieniając go na prosecco. Campari, wermut i prosecco. Czy bardziej możecie sobie wymarzyć bardziej włoskie połączenie? Gdyby Marlon Brando miał okazję doczekać czasów takiej popularności prosecco, na pewno częściej pijałby Negroni Spagliato, niż jego ulubionego Godfathera! Sam jestem ciekaw tego połączenia, dlatego nie przedłużajmy, i zabierajmy się za przygotowanie drinka.

 

 

 

Składniki:

 

30 ml campari

30 ml słodkiego wermutu

30 ml prosecco np. Cin&Cin 

 

Sposób przygotowania:

 

Do szklanki wypełnionej lodem dodaj wszystkie składniki i energicznie wymieszaj. Jako dekorację dodaj skórkę z pomarańczy. Smacznego!

 

 

 

Mocny, wytrawny i musujący. Takie właśnie jest Negroni Spagliato. Jeżeli lubisz odkrywać nowe smaki, a wytrawne drinki nie są Ci obce, to koniecznie musisz spróbować tego włoskiego drinka z dodatkiem musującego prosecco.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27