Party Cider Bitter - imprezowy drink z wódką i cydrem.

Jak sama nazwa wskazuje Party Cider Bitter to prosty, imprezowy drink, któy bez problemu przygotujecie w domu. Nasza autorska kompozycja na bazie wódki, soku z cytryny, napoju Schweppes Bitter Lemon oraz Cydru Lubelskiego Klasycznego idealnie odnajduje się podczas upalnego lata. Orzeźwiający a zarazem tak prosty, że nie potrzebujesz żadnych barmańskich akcesoriów aby go przygotować.  Sprawdź już dziś nasz przepis na drinka z Cydrem i wódką, który od razu przypadnie Ci do gustu. Imprezowy drink - Party Cider Bitter! 

Party Cider Bitter - imprezowy drink z wódką i cydrem.

 

Imprezowy drink z cydrem. Prosty i smaczny.

Jeżeli lubicie cydr dodatkowo wzmocniony odpowiednią ilością mocnego alkoholu, to ten przepis na drink jest dla Was! Nieskazitelnie orzeźwiający, idealnie zbalansowany z wyczuwalnym posmakiem napoju Schweppes Bitter Lemon, oraz oczywiście Cydru. Drink podany w odpowiedniej temperaturze,idealnie nadaje się jako napój na ugaszenie pragnienia podczas upalnego dnia. Jeżeli podacie także Cydr odpowiednio schłodzony, Wasz koktajl przez dłużej utrzyma odpowiednią temperaturę. Aby szybciej się schłodzić można go podać na kruszonym lodzie. 


drinki-z-cydrem
 

Przepis na drinka z cydrem.

 

Składniki Sposób przygotowania
 40 ml wódki
 10 ml soku z cytryny
 60 ml Schweppes Bitter Lemon
 Cydr Lubelski Klasyczny

 Do szklanki wypełnionej lodem dodaj wódkę, sok z cytryny oraz Schweppes Bitter Lemon i zamieszaj.
 Uzupełnij cydrem Lubelskim klasycznym. Dekoracja suszoną żurawiną i gałązką mięty.

 

Wideo przepis na drink z cydrem i ogórkiem.

 

 

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje