https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Pożar magazynu Jim Beam w Kentucky. Alkohol trafił do rzeki. - KOKTAJL.TV

Pożar magazynu Jim Beam w Kentucky. Alkohol trafił do rzeki.

Ogień w magazynach Jim Beam! 

 

Bardzo smutne wieści docierają do nas ze stanu Kentucky w USA, gdzie spłonął magazyn alkoholu firmy Jim Beam mieszczący uwaga! 45 tysięcy beczek bourbona. O ile w pożarze nikt nie ucierpiał, to nie udało się uratować ze zgliszczy magazynu ani jednej beczki Jim Beam bourbon whiskey. Alkohol wraz z wodą użytą podczas akcji gaszenia pożaru trafił do rzeki, co może mieć znaczący wpływ na ekosystem i zamieszkujące w rzece ryby. 

 

Jim-Beam-pozar

fot. Pat McDonogh / AP / AP

 

Czy cena Jim Beam-a wzrośnie? 

 

Jak obecnie szacuje się 45 tysięcy beczek to równowartość od 90 do 300 milionów dolarów. Tak więc, firma Jim Beam odczuje na własnej skórze skutki pożaru. Pomimo, że jak zapewnia producent, w samym Kentucky posiadają aż 120 takich magazynów, więc dostępność na rynku Jim Beama nie powinna ulec utrudnieniu. Osobiście obstawiam, że cena bourbon whisky spod znaku Jim Beam lekko poszybuje w górę, aby odbić straty finansowe, które zniszczył pożar.  

 

pozar-jim-beam

fot. Pat McDonogh / AP / AP

Dodatkowe materiały

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27