https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Proper Twelve Whiskey. Irlandzka whiskey Connora McGregora - Koktajl.TV - KOKTAJL.TV

Proper Twelve Whiskey - nowa Irlandzka whiskey od Connora McGregora.

 

conor-mcgregor-whisky-proper-twelve

 

The Notorious 

 Coraz popularniejsze staje się, że celebryci i znani sportowcy stają się twarzami lub właścielami brandów alkoholowych. Nie inaczej ma się w przypadku gwiazdy mieszanych sztuk walki Connora McGregora, znanego przede wszystkim z nieszablonowego stylu walki, ale także niezbyt sportowego zachowania poza klatką w której walczy. 

 Proper Twelve Whiskey to trzyletni blend irlandziej whiskey, która ma konkurować z najpopularniejszymi irlandzkimi blendami takimi jak Bushmills czy Jameson. Ciekawostką jest, że pierwotna nazwa whisky miała być zaczerpnieta ze sportowego pseudonimu McGregora "Notorius", jednak prawa do nazwy posiada już inna firma. Obecna nazwa Twelve to numer dzielnicy Dublina, znana jako Crumlin (niezbyt bezpieczna dzielinca), w której wychował się Connor McGregor. 

Ciesząca się ciągłym wzrostem popularności w USA irlandzka whiskey oraz rozpoznawalność Conora McGregora może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pierwszą akcją promocyjną nowej whiskey ma być dzisiejsza konferencja prasowa przed walką Connor McGregor vs Khabib Nurmagomedov na UFC 229. Znając Connora możemy się spodziewać wszystkiego.

Jak tylko pierwsza butelka Proper Twelve trafi w nasze ręcę napiszemy wyczerpującą recenzję na jej temat. Chociaż już sama butelka wygląda okazale. Aby tego nie przegapić dołączcie do naszego newslettera. 

conor-mcgregor-whiskey

 

Promocja whisky Proper Twelve na konferencji UFC 229.

 

 Znany ze swojego nieszablonowego zachowania Conor McGregor nie dał o sobie zapomnieć podczas konferencji prasowej gali UFC 229, której jednym ze sponsorów jest jego irlandzka whiskey Proper Twelve. Ubrany w przaśny garnitur irlandczyk wszedł na konferencję poprzedzającą jego walkę z Khabibem Nurmagomedovem w jednej ręce trzymając pas federacji UFC w drugiej butelkę swojej whiskey Proper Twelve. Mcgregor nie byłby sobą gdyby nie zrobił show podczas konferencji. Oprócz przepychanem z Dagestańczykiem dość mocno akcentował promocję swojej whisky kilkukrotnie zachęcając fanów do wykrzyczenia " Fuck the Jameson brothers" czyli "pieprzy* Jamesona, bracia". Jak wszyscy przypuszczają whisky Proper Twelve zabierze dużą część rynku Jamesonowi, o ile obroni się swoją jakością. Jeśli nie, jej promocji nie pomoże nawet wypijanie Proper Twelve podczas konferencji gal UFC.  

 

Aktualizacja z dnia 21.11.2018 - Whisky Proper Twelve wyprzedana. 

 

Jak poinformował przedstawiciel Conora McGregora magazyny i sklepy w których dostępna była irlandzka whiskey Proper Twelve mistrza UFC została wyprzedana. Nikt nie spodziewał się tak szybkiego podboju rynku i wzrostu sprzedaży whiskey Proper Twelve przez co nie zostały zabezpieczone takie ilości whisky, aby sprostać wyzwaniu popytu i szaleństwa na punkcie produktu od Conora McGregora. Jak informuje sam Conor w najbliższych tygodniach magazyny i sklepy zostaną zabezpieczone odpowednią ilością Proper Twelve whiskey, która powinna sprostać zamówieniom, szczególnie w gorącym okresie poputu jakim są święta Bożego Narodzenia.

W przeciągu zaledwie miesiąca whiskey Proper Twelve sprzedała się w ilości kilkuset tysięcy butelek (niektóre firmy nie sprzedają tyle whisky w przeciągu całego roku).

Sam Conor Mcgregor wyprzedanie całego zapasu irlandziej whiskey Propoer Twelve skwitował tak:

 

„Jako założyciel firmy, mówiłem wszystkim, że dam z siebie wszystko i przejmę rynek ze szturmem. Jestem pełen energii dzięki niesamowitej reakcji i oczekuję gotowych magazynów w najbliższych kilku tygodniach. Rynek irlandzkiej whiskey był zdominowany przez jedną markę, ale ludzie chcą wyboru. Ludzie chcą marek, które mają dla nich prawdziwe znaczenie. Oddają coś społeczności i świetnie smakują. Proper No. Twelve spełnia te wszystkie kryteria. Przez ostatnie tygodnie miałem okazję do odwiedzenia naszych kluczowych dystrybutorów, klientów, barmanów i konsumentów w USA i Irlandii. Opinie na temat naszego trunku są znakomite, a wsparcie ludzi na całym świecie mnie wręcz oszołomiło. Dziękowałem wielu osobom, jednocześnie przepraszając, że asortyment się kończył. Zazwyczaj nie widzę powodów by przepraszać, lecz w tej sytuacji chciałbym skorzystać z okazji, by przeprosić absolutnie wszystkich za sytuacje z opustoszałymi magazynami. Okazaliście ogromne wsparcie Proper No. Twelve. Byłem w destylarni w zeszłym tygodniu i mamy plany, by powrócić na amerykański i irlandzki rynek wczesnym grudniem. Produkujemy teraz kilkaset tysięcy butelek. Prześlemy je drogą lotniczą zamiast morskiej, by dostarczyć ją na czas na święta dla wielu lojalnych klientów, proszących o Proper No. Twelve do świętowania i podarunków dla bliskich. Planujemy sprzedaż także w innych krajach w 2019 roku, wliczając: Wielką Brytanię, Australię, Nową Zelandię, Rosję, Kanadę i inne. Postaramy się poszerzać rynek najszybciej jak to tylko możliwe, by sprostać globalnemu zapotrzebowaniu.”

 

Dodatkowe materiały

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27