https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Truskawkowa Caipiroska - SMACZNY PRZEPIS NA DRINK - Koktajl.TV

Truskawkowa Caipiroska - prosty drink z wódką i truskawkami.

To że, czerwiec jest miesiącem truskawek wie każdy ich miłośnik. Wtedy są najsmaczniejsze, dojrzałe i słodkie, a smakują najlepiej zebrane samemu. I właśnie dzisiaj takich najlepszych, wyselekcjonowanych truskawek użyjemy do połączenia z wódką i limonką. Strawberry Caipiroska to orzeźwiający drink, który od dzisiaj pokochacie.

Truskawkowa Caipiroska - prosty drink z wódką  i truskawkami.

 

Drink z truskawkami.


Truskawkowa Caipiroska to drink orzeźwiający, a zarazem idealnie zbalansowany. Połączenie limonki z musem truskawkowym i wzmocnienie całości wódką, pozwala delektować się smacznym truskawkowym drinkiem z każdym łykiem. Poprzez użycie kruszonego lodu, koktajl pozwala szybko zaspokoić nasze pragnienie, schłodzić przemęczone od słońca ciało i zrelaksować umysł. Caipirovska z truskawkami jest to wybór dla miłośników koktajli z niewyczuwalną ilością alkoholu, jak i dla tych, którzy wolą mocniejsze trunki. To ile użyjesz alkoholu zależy tylko od Ciebie. 
 

Przepis na drink.

 

Potrzebne składniki Sposób przygotowania
5 truskawek
połówka limonki
40 ml wódki
15 ml syropu cukrowego - kliknij jak zrobić
kruszony lód - kliknij jak zrobić
Truskawki myjemy i obieramy z szypułek, po czym je miksujemy na przecier.
Do szklanki typu whisky wrzucamy pokroją w kawałki połówkę z limonki.
Dodajemy 15 ml syropu cukrowego i ugniatamy.
Dodajemy 3 duże łyzki stołowe przecieru truskawkowego i 40 ml wódki.
Uzupełniamy kruszonym lodem i mieszamy. 
Dekorujemy limonką i truskawką. Podajemy z rurką :) 
 


Wideo przepis - Truskawkowa Caupirovska.

 

 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27