https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 https://www.high-endrolex.com/27 Warneńczyk - słodki kobiecy drink z brandy - pysznyyy - Koktajl.TV

Warneńczyk - słodki kobiecy drink z brandy.

Brandy to jeden z tych alkoholi który przede wszystkim kojarzy nam się z degustacją przez ludzi w sędziwym już wieku, szczególnie pitą dla "zdrowotności". Dzisiejszy przepis na drinka z brandy zapewne zaskoczy wielu z Was odagą na jaką się zdobyłem łącząc Pliską X.O z syropem z owoców granatu. 

Warneńczyk - słodki kobiecy drink z brandy.

 

Niekonwencjonalne połączenia smakowe.

 

Uwielbiam niekonwencjonalne połączenia smakowe i Ci czytają mojego bloga regularnie przekonali się o tym już nie raz. Bo przecież kto o zdrowych zmysłach przygotowałby Old Fashioned z dodatkiem octu balsamicznego? Ocet? Przecież to musi być obrzydliwe! Jak się okazało, stało to się jednym z Waszych ulubionych połączeń. 

Tym razem postanowiłem przychylić się do Waszych zapytań o coś słodkiego dla Pań. Postanowiłem połączyć szlachetny smak Brandy Pliska X.O wraz z syropem z granatów, który przygotowałem własnoręcznie i dodatkiem słodkiej śmietanki kremówki. 

Dodanie słodkiej śmietanki kremówki sprawi, że koktajl dostarczy dodatkowych deserowych doznań oraz aksamitnej konsystencji naszego drinka, który dzięki temu będzie wręcz rozpływał się po naszym podniebieniu. Dokładny przepis i proporcje na drinka Warneńczyk znajdziecie poniżej. Zapraszam.drink-z-brandy

 

Przepis na deserowego drinka z brandy.

 

 Składniki:  Sposób przygotowania: 
  50 ml brandy
  20 ml grenadyny
  25 ml śmietanki deserowej
  tabliczka czekolady
 Do shakera wypełnionego lodem wlej brandy, grenadynę i śmietankę deserową.
 Energicznie wstrząśnij.
 Przelej do szklanki wypełnionej lodem.
 Dekoracja wiórkami startej czekolady.


Warneńczyk to drink deserowy. W szczególności polecam go paniom, ale panowie, którzy kochają słodycze, też znajdą w nim coś dla siebie. Moc brandy w połączeniu ze słodkim syropem z owoców granatu i słodką śmietanką kremową sprawia, że po chwili raczyć się będziemy słodkim, aksamitnym koktajlem, w którym nie wyczuwalny jest alkohol. Na pierwszy plan przebija sie słodycz płynąca z grenadyny. 

koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem Przepisy na drinki domowym sposobem koktajl.tv - przepisy na drinki domowym sposobem

Przepis na syrop z owoców granatu znajdziecie w materiałach dodatkowych pod spodem.

Dodatkowe materiały

Przemysław Szoplewski

Zakręcony człowiek z setką pomysłów na minutę. Kilkuletnie doświadczenie w pracy za barem pozwoliło mi dziś prowadzić tego bloga i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przepisami. Od 2009 roku prowadzę także, agencje barmańską Cocktails World - zajmującą się obsługą barmańską, szkoleniami, warsztatami. Mam nadzieję, że razem będziemy zmieniać kulturę picia alkoholu.

Zapraszam
Przemysław Szoplewski
www.cocktails-world.pl

Otrzymuj najnowsze informacje
https://www.high-endrolex.com/27